1991adam19911 Opublikowano 19 Maja 2010 #1 Opublikowano 19 Maja 2010 http://www.man.poznan.pl/~dominito/akwarium.html Jak osiągnąć takie glony ?
Kroczek33 Opublikowano 19 Maja 2010 #2 Opublikowano 19 Maja 2010 JA też ciekawy jestem jak to zrobić!!! Wie ktoś? Jakieś nawozy może czy co?
slawek gorol Opublikowano 19 Maja 2010 #3 Opublikowano 19 Maja 2010 światło, mikro i makro, no3, oraz wiele innych czynników. Glon to nie jest przepis na ciasto, że zawsze będzi taki sam
mutra Opublikowano 19 Maja 2010 #4 Opublikowano 19 Maja 2010 + silny ruch wody i zarodniki takich glonów, które można sobie przenieść razem z wodą z akwarium porośniętego szatransjami
doolga Opublikowano 19 Maja 2010 #5 Opublikowano 19 Maja 2010 + silny ruch wody i zarodniki takich glonów, które można sobie przenieść razem z wodą z akwarium porośniętego szatransjami kilkukrotnie próbowałem "zasadzić" szantrasję. Bez sukcesu.
1991adam19911 Opublikowano 19 Maja 2010 Autor #6 Opublikowano 19 Maja 2010 Ciekawe co ten facet miał w akwarium takiego czego ja nie mam...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się