sqizzy Opublikowano 19 Września 2009 #1 Opublikowano 19 Września 2009 Witam, mam do was pytanie, 6 września zalałem akwarium (126l filtr wypchany ceramiką), 7 września wlałem 40ml bioNitrivec, a 8 wpuściłem 4 brzanki żeby rozpoczeły cykl azotowy. Niestety dziś jest 19 a parametry to: NO2 <0,3mg/l ,a NO3 o mg/l. Czy to trochę nie dziwne?
mutra Opublikowano 19 Września 2009 #2 Opublikowano 19 Września 2009 Jaki masz test na NO3? Najprawdopodobniej musisz jeszcze poczekać na NO3. Lej dalej Nitrivec.
sqizzy Opublikowano 19 Września 2009 Autor #3 Opublikowano 19 Września 2009 Tzn. według Sery, ten bioNitrivec dodajemy tylko na początku. Więc tam zrobiłem, nic nie było napisane czy lac dalej np. codziennie 10ml przez 10 dni. Ile mam wlać tego bioNirtivec'u i w jakich dawkach? testy Sery
mutra Opublikowano 19 Września 2009 #4 Opublikowano 19 Września 2009 wlej tyle samo co na początku i zmierz za 3-4 dni NO3
slawek gorol Opublikowano 20 Września 2009 #5 Opublikowano 20 Września 2009 kolego cierpliwosci. u mnie stabilizacja cyklu azotowego trwala dokladnie 24 dni, a ryby wpuscilem po 32 dniach. pamietaj ze cierpliwosc jest cnota akwarysty
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się