koteczek555 Opublikowano 31 Maja 2009 #21 Opublikowano 31 Maja 2009 I co radzą sobie pysie z nimi czy nie bardzo?
mikołaj. Opublikowano 1 Czerwca 2009 Autor #22 Opublikowano 1 Czerwca 2009 Moje pysie jak mają dietę i są na prawdę głodne zjedzą wszystko zjadły stułbię i teraz wzięły się za okrzemki na szybie wczoraj jeszcze były a już dzisiaj go niema . Oczywiście dostają też normalny pokarm ale w mniejszych ilościach bo to nowy zbiornik i dla tego .
Nuroslaw Opublikowano 1 Czerwca 2009 #24 Opublikowano 1 Czerwca 2009 :? Morderca. Co Ci winna ta stułbia że próbowałeś ją zabić? to bardzo przyjemne, grzeczne zwierzątko, bardzo ciekawy obiekt obserwacji, całkowicie niegroźny dla pyszczaków, także młodych. A podszedłeś do sprawy, jakbyś miał w akwarium coś, groźnego, skrajnie niebezpiecznego dla planowanej obsady. Zobacz w morskim cieszą się z byle robala co wyłazi ze skały, a tu prosze, stułbie, gąbki traktuje się jako śmiertlenego wroga. Następnym razem postaraj się z nią zaprzyjaźnić, poznasz że to bardzo delikatne zwierzatka, podobnie mszywioły i wiele innych organizmow.
mikołaj. Opublikowano 1 Czerwca 2009 Autor #25 Opublikowano 1 Czerwca 2009 Myślisz że nie zostawiłem sobie stułbi oczywiście że to zrobiłem . Przed wpuszczeniem ryb wyciągnąłem z tamtą kilka osobników i wsadziłem do mojego starego akwa o poj 10 litrów . Ja nie chciałem mieć wa moim akwa z pyszczakami bo widziałem akwa z stułbią i wyglądały nie ciekawie . :?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się