sision Opublikowano 30 Maja 2009 #11 Opublikowano 30 Maja 2009 To już chyba trzeba spytać specjalistę od morskich zbiorników Ja takim nie jestem, ale dla mnie takim stężeniem to Ty chyba wszystko zabijesz.
mikołaj. Opublikowano 30 Maja 2009 Autor #12 Opublikowano 30 Maja 2009 Też mi się tak wydaje więc co robić żeby ją wytępić .
Gość Opublikowano 30 Maja 2009 #13 Opublikowano 30 Maja 2009 qrcze, jakas moda sie zrobila na sol, czy co :shock: przy tej ilosci 0,5kg na 100l to daje jakies (500g/100l) 5g/1l wody; w morskim stosuje sie, srednio 36g na 1l (aby uzyskac zasolenie +- 1,024), wiec dramatu nie ma, ale bedzie juz slono... mam nadzieje, ze liczac w pamieci nic nie pokrecilem 8)
mutra Opublikowano 30 Maja 2009 #14 Opublikowano 30 Maja 2009 są środki do zwalczania stułbi (chociażby tropicala hydrotox) Sól trzymaj z dala od akwarium. BTW: jak ja bym miał stułbie w akwarium to bym ją sobie zostawił - zawsze to jedno żyjątko więcej
koteczek555 Opublikowano 30 Maja 2009 #15 Opublikowano 30 Maja 2009 A nie można tego po prostu wyłowić?
mikołaj. Opublikowano 30 Maja 2009 Autor #16 Opublikowano 30 Maja 2009 Właśnie się nie da bo jest tak malutka ma z 1 cm a jest ich z 1000 i ciągle się mnożą przez pączkowanie . :x
koteczek555 Opublikowano 30 Maja 2009 #17 Opublikowano 30 Maja 2009 A myślałam, że masz tylko jedną. Ciekawe skąd Ci się to wzięło
mikołaj. Opublikowano 30 Maja 2009 Autor #18 Opublikowano 30 Maja 2009 Morze ze skał ale ja je bardzo dokładnie umyłem więc nie wiem skąd jest źródło tej zarazy . Wpuściłem pysie do baniaczka i wydaje mi się że one się z nią rozprawia .
Darjush Opublikowano 31 Maja 2009 #19 Opublikowano 31 Maja 2009 Sorki wiem ze mnie dlugo nie ylo i powracam takim tekstem ale nie moge: HAHAHAHAHAHAHAHA Ps. Co za czasy. Kiedys ludzie glony mieli a teraz jakies jeziorne paskudztwa sie przyblakuja.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się