doolga Opublikowano 8 Maja 2009 #1 Opublikowano 8 Maja 2009 cóż zacz? http://www.aquatika.pl/product_info.php?products_id=699
nabe Opublikowano 9 Maja 2009 #2 Opublikowano 9 Maja 2009 Pierwsza myśl: nie podoba mi się ten pomysł, jakaś podpucha. Taka sama jak magnetyzery do grzejników co, paliwa w samochodzie, homeopatia i wiara w siły nadprzyrodzone. Myśl druga, jeśli na aledrogo sprzedają coś co nazywa się "AntiAlgae 50000" to musi to być odpustowy szit Chyba że chodziło producentowi o docelową pojemność tego oczka. Imo zbyt piękne żeby było prawdziwe. Czemu nie stosuje się tego w akwa, a lampy uv tak (bo działają?) Jakie natężenie musiałoby być pole żeby wpłynąć na .. właśnie, na co. Azotany i fosforany w wodzie? W ogóle w jaki niby sposób? Moim zdaniem magnetyzer zadziała na glony równie dobrze jak np. woda święcona
meth Opublikowano 9 Maja 2009 #3 Opublikowano 9 Maja 2009 Taa, magnetyzer cudowne urządzenie na wszystko...
mutra Opublikowano 10 Maja 2009 #4 Opublikowano 10 Maja 2009 magnetyzery to najlepsze do licznika prądu
jurek035 Opublikowano 10 Maja 2009 #5 Opublikowano 10 Maja 2009 tylko że po zdjeciu licznik kręci sie dwa razy szybciej
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się