Nuroslaw Opublikowano 13 Kwietnia 2009 #1 Opublikowano 13 Kwietnia 2009 witam. poszukuję szczepki czerwonego krasnorostu; Hildenbrandtia rivularis - ma może ktoś ?
mutra Opublikowano 13 Kwietnia 2009 #2 Opublikowano 13 Kwietnia 2009 ja próbowałem przeszczepić ze strumienia do akwarium ale nie wyszło, nie wiem czy nasza woda mu odpowiada - szczególnie pod względem temperatury. Znasz kogoś kto ma to w akwarium ?
Drak Opublikowano 13 Kwietnia 2009 #3 Opublikowano 13 Kwietnia 2009 Ma ktoś zdjęcie? szukam na sieci i kurna znaleźć nie mogę a opisów w diabły.
mutra Opublikowano 13 Kwietnia 2009 #4 Opublikowano 13 Kwietnia 2009 zdjęć nie mam ale wygląda fajnie: jaskrawoczerwone plamki, dosyć płaskie - plecha przyrośnięta do kamienia.
Nuroslaw Opublikowano 13 Kwietnia 2009 Autor #5 Opublikowano 13 Kwietnia 2009 cóż woda - im zimniejsza tym lepiej. Ale ŚP prof. Kornobis trzymał je w swoich akwariach i stwierdził iż glony te uwielbiaja światło i silny ruch wody. Dr. Kamiński, w ogrodzie botanicznym we Wrocławiu ma je w większości akwariów. a tam woda raczej stojąca, ale cecha wspólna - silne światło. Niestety trudno dostać kilka kamyczków, jak się mieszka daleko od Wroclawia. Edit: wklejam zdjęcia dla zainteresowanych: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 1210202329
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się