Jump to content

zakup pysi przez allegro

setke

Recommended Posts

witam serdecznie!!!zadecydowałem się zakupić pysie na allegro ponieważ w sklepie do, którego mam dostęp czekam już 3 tygodnie i dalej nie mam pewności kiedy będą!!!opcje transportu to PKS lub PKP.

moje pytanie to czy te rybki wysłane przez pks bądź pkp bezpiecznie i humanitarnie do mnie dotrą żywe??

ktoś może zamawiał w ten sposób??będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

z góry dziękuje.

• 1 year later...

nie poniewaz pakunek mozna ocieplic np; styropianem ja zamawialem z allegro ale od hodowców i na przesylke pkp czekalem do momentu wplaty czyli po 1-2 dniach od zakupu rybki byly w domu.

Skoro czekasz az 3 tygodnie sklep w ktorym kupiles pewnie wystawil ryby nie majac ich na stanie, napisz niech zwroca Ci kase lub daja bonus konczac tranzakcje negatywem.

malawian jest ok ale z tego co wiem naliczaja sobie drogo pkp dolliczajac koszty dojazdu do dworca.

Ja zamawialem rybki w zeszlym roku w lutym przy mrozie -10, w przedziale konduktorskim jest cieplo(jest ogrzewany :mrgreen: ) a i w pojezdzie ktorym dowozisz ryby chyba tez nie jest zimno,no chyba ze na koniu zajedziesz :mrgreen:

ja w zeszłym roku w grudniu, gdy na zewnatrz były mrozy -20 C odbierałem przesyłkę konduktorską nadaną przez Tan-Mal i nie było najmniejszego problemu, najważniejsze jest aby nadawca odpowiednio wszystko zabezpieczył,

Jeżeli sprzedawca odpowiednio je zapakuje a w wagonie nie bedzie przeraźliwie zimno to powinny dojechać bez problemu.

no przecież w wagonie osobowym (a w takich przecież są przewożone przesyłki konduktorskie) nie może być tak zimno, aby woda w worku z rybami wychłodziła się do temperatury zbyt niskiej dla zwierząt, mimo wszystko chyba nie odpowiadałoby to pasażerom