czester_ Opublikowano 7 Stycznia 2009 #2 Opublikowano 7 Stycznia 2009 Nazwy Ci nie podam ale to "przyjazne glony"
sabotage Opublikowano 7 Stycznia 2009 #3 Opublikowano 7 Stycznia 2009 IMO wyglada na kransorosty, dzieki fikoerytrynie maja taki ladny fioletowy kolorek. Moze przechodzic od czerwonego po nawet brazowy.
MateuszT Opublikowano 7 Stycznia 2009 #4 Opublikowano 7 Stycznia 2009 CO TO ZA GLONY? - IDENTYFIKACJA
Rekomendowane odpowiedzi