Skocz do zawartości

Moje pierwsze akwa malawi 240l prosze o pomoc...


sachma

Rekomendowane odpowiedzi

zwykla farba akrylowa? pamietasz firme/ nazwe??


tak pamiętam... FAUST - Emalia barwna akrylowa - jedwabisty mat :)

idź do jakiegoś marketu i wybierz sobie... nie ważne jaka firma ważne żeby była akrylowa



jakim pokarmem najlepiej karmic Labidochromis caeruleus yellow i Pseudotropheus saulosi? chodzi zarowno o suchy jak i o mrozonki ;)



ja w swojej kolekcji mam: malawi, spiruline w granulkach, spiruline forte w płatkach, bio-vit. IMO taki mały zapas wystarczy tym bardziej, że dwa razy w tygodniu rybki dostają mrożoną artemię lub wodzienia. Od czasu do czasu dostają też jakieś dania wytrawne tzn sałate, ryż, makaron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i kolejne pytanie z cyklu "glupie pytania poczatkujacej" : jakim pokarmem najlepiej karmic Labidochromis caeruleus yellow i Pseudotropheus saulosi? chodzi zarowno o suchy jak i o mrozonki ;)



Mam oba te gatunki i karmie je różnistymi pokarmami, ostatnio dodałem jeszce kilka ale ważne jest abyś karmiła w sposób zróżnicowany i z przewagą pokarmów mięsnych.


Niezaktualizowana lista moich pokarmów to


Tropicala


-Malawi;

-Spirulina Flakes;

-Spirulina Super Forte;

-Spirulina Granulat;

-spirutabin;


Sery


-flora;

-granugreen;

-spirulina tabs;


Tetry


-vegetable;


Pokarmy mrożone:


-wodzeń;

-mysis;

-malawimix;

-tanganikamix;

-larwa czarny komar;

-mięso małży;

-mieso krewetek;

-artemia;

-kryl;


Pokarmy domowe:


-kasza manna;

-kasza kukurydziana;

-makaron zwykły;

-chiński makaron sojowo-ryżowy;

-ryż;

-płatki owsiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja gotuje dla szczurow, one tez nie moga z sola jesc ;) ale to zawsze latwiej ugotowac porcje dla moich 3 szczurow i troche im zabrac, niz gotowac tylko dla ryb ;)


rozumiem ze szpinak tez moge podawac? czy nie za bardzo? (moje ogony nie przepadaja za szpinakiem, wiec moge im podebrac wiecej niz np makaronu ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasza manna, płatki owsiane, sałata, chiński makaron sparzony;

ryż, makaron i kasza kukurydziana gotowane;


Szpinaku moje rybska nie lubią, po dniu głodówki trochę go pojedzą ale wolą sałatę czy kapustę pekińską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam


Skalki zdobedziesz w skladzie kamieniarskim, piasek(budowlany -najtanszy i ogolnodostepny) w zwirowni albo u kogos kto sie buduje-kup plukany(mimo ze jest plukany to go jescze dobrze wyplucz), a styropian mozesz kupic w skladzie budowlanym itp..


Zycze udanej hodowli.


Pozdrawiam 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.