Zbiornik stoi od wczoraj... dzis postanowilam sprawdzic jak to jest z tymi testami i wyszlo mi cos zaskakujacego..
NO3 - 40
NO2 - 0,5
dGH - 17
dKH - 17
ph - 8,4
jak na tak "mlody" zbiornik poziom NO3 troche mnie niepokoi...
a TU moj baniaczek woda musi sie ustabilizowac i powinno sie przejasnic.. zreszta mam jeszcze 3tyg...
dodam jeszcze ze baniak jest 112l (80x35x40),
filtr Tec EX700,
20kg glazow,
podloze - piach akwariowy (plukany)
2 x roslinka noname... jak ktos bedzie wiedzial co to to niech powie
niedlugo dojdzie tlo
planowana obsada to 10 sztuk P. Saulosi, no chyba ze znajde takie gdzie bede pewna pluci, wtedy 2+6.
i do tego okolo 40sztuk swiderkow (nie wiem czy nie zbyt wiele...)