padidar Opublikowano 17 Maja 2012 #21 Opublikowano 17 Maja 2012 jak chcesz to kup taką lampę UV, wystarczy Ci, ma on tylko być włączany sporadycznie "tak na wszelki wypadek jak rozumiem" aby zabić niepożądane bakterie. http://allegro.pl/sterylizator-uv-c-lampa-uv-10w-do-200-l-i2305444070.html Jak go zainstalujesz to włącz go na około 3 doby a profilaktycznie raz na tydzień 2 doby WAŻNE- sprawdź aby lampa UV miała przepływ co najmniej jak twój filtr- inaczej będzie blokowała przepływ.
makok Opublikowano 17 Maja 2012 #22 Opublikowano 17 Maja 2012 albo raz na miesiąc na dobę lampa uv to w poprawnie prowadzonym zniorniku tylko gadżet na samopoczucie akwarysty - a ozonator w malawi gadżet z wyższej półki
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się