Skocz do zawartości

Jurgenwanna 300x110x100


jurgen

Rekomendowane odpowiedzi

kuter, czacha, świątynia Inków, butelka z listem, sztuczne roślinki i duże bąbelki... ;)

sam mniud ;)


Zbiornik daje olbrzymie możliwości. Z drugiej strony będzie bardzo ciężko zrobić coś naprawdę fajnego.

Aranż w takich dajmy na to 345 czy 600 litrach jest o wiele łatwiejszy i tańszy. Można produkować cukiereczki. Zresztą w galerii jest na to wiele przykładów!


Mogę jednak zapewnić, ze jestem dość wybredny jeżeli chodzi o stronę wizualną i nie dam łatwo za wygraną...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie Kolega zrobi co uzna za właściwe. Moje kamulce podobaja sie nie tylko mnie, ale w realnym świecie wielu osobom. Wole kontrowersyjny projekt, ktory mnie sie podoba, niz powielanie pomysłów innych. Takie pokazywanie paluchem nie jest ładne, bo koledze Burbon Kid moze jego własne akwarium sie bardzo podoba, ale mnie np. nie podoba sie ale paluchem nie wytykam :)

Nieładnie tak. :)


Kazdy ma inny gust, jak ktos chce miec kryptę w akwarium, to pewnie bedzie naśladować kolege Burobona.

Ja patrzac na wystrój mieszkania, stawiałbym jesdnak na kontrast by nie uzyskac przygnebiajacego klimatu.

Podpowiadalbym cos takiego :


https://www.flickr.com/photos/sworrall/4040401975/in/photostream/


A co do moich kamulców. Moje akwarium nie miało byc podobne do innych, ale krytykowanie tylko dlatego, ze nie jest w stylu "opowiesci z dna Malawi" nie jest fair. De gustibus...


Ja zycze Autorowi pomysłu, by zrobił sobie taki aquaskaping, by jemu i Malłżonce oraz gościom sie podobało. A nie by Konserwa tutaj klepała po pleckach, bo akwarium jest podobne do setek innych :) Projekt jest odlotowy, wiec wystrój powinien tez zapierać dech w piersiach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się rozgadali ;) dajcie Jurgenowi czas i ... jego wątek aby nam prezentował to co stworzył bo jak na razie robi się to najbardziej rozbudowany wątek o dziurze w ścianie :D. Koniec OT trzeba poczekać i skomentować to co bedzie a nie nasze wizje tego co będzie w akwarium kogoś innego bo to już lekko trąca o wróżbiarstwo :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.