yaro Opublikowano 11 Września 2008 #11 Opublikowano 11 Września 2008 Nie ma szans aby uniknąć rys na szybie, prędzej czy później przy piasku te rysy się pojawią, więc albo żwirek - albo piasek i rysy wcześniej czy później.
mars Opublikowano 11 Września 2008 #12 Opublikowano 11 Września 2008 Nie ma szans aby uniknąć rys na szybie, prędzej czy później przy piasku te rysy się pojawią, więc albo żwirek - albo piasek i rysy wcześniej czy później. ano niestety tak, na pocieszenie to Ci powiem ze najbardziej wkurza jak rysa jest jedna lub dwie jak już masz dużo to się idzie przyzwyczaić
czester_ Opublikowano 11 Września 2008 #13 Opublikowano 11 Września 2008 ano niestety tak, na pocieszenie to Ci powiem ze najbardziej wkurza jak rysa jest jedna lub dwie jak już masz dużo to się idzie przyzwyczaić Dokładnie... mnie tylko wkurza jak jakiś glon sie w rysie zagnieździ bo trzeba szorować 5 min, a tak to luuzik:P
mufti Opublikowano 27 Października 2008 #14 Opublikowano 27 Października 2008 Jak siądzie glon w rysie to jedyne co pomaga, to drapanko "czyścikiem żyletkowym" a nie tym filcowatym. Schodzi bez problemu. Ja stosuję taki Tetry. Poza tym skuteczny jest do usuwania "silniejszych" glonów tych kropkowatych z przedniej szyby, które ciężko zdrapać filcówką. pozdrawiam Wojtek
slawek gorol Opublikowano 27 Października 2008 #15 Opublikowano 27 Października 2008 na glon w rysie najlepszy jest czyscik kuchenny a'la Lidl.... 5 sztuk za 3 zl i rok z glowy
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się