Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.
Planuję zrobić lampę DIY do akwarium Malawi 100x50x50 i szukam inspiracji dotyczących samego montażu lampy nad akwarium.
Interesują mnie rozwiązania DIY, a nie gotowe lampy typu Chihiros czy Skylight.
Jak rozwiązaliście:
mocowanie szerokiego profilu/radiatora aluminiowego,
nóżki opierane o szybę,
kątowniki lub płaskowniki aluminiowe,
belki oparte bezpośrednio na akwarium,
inne estetyczne sposoby montażu nad otwartym zbiornikiem?
Jeśli macie zdjęcia swoich lamp i mocowań, będę wdzięczny za fotki oraz informację z czego wykonaliście uchwyty.
Zależy mi na estetycznym wykonaniu, bo akwarium stoi w salonie.

Opublikowano

Witaj, możesz pomyśleć o sklejeniu czegoś ze szkła, ja tak zrobiłem lampa leży na dwóch wspornikach w kształcie litery T , które stoją na wzmocnieniu poprzecznym na środku akwa. Na tym zdjęciu mniej więcej to widać.

FB_IMG_1780466031559.jpg

Opublikowano

Witaj, ja panel ledowy mam osadzony na ramce z kątownika aluminiowego bodajże 1,5x1,5. Całość mam położone bezpośrednio na wzmocnieniu podłużnym. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.