lukBB Opublikowano 2 Stycznia 2025 #11 Opublikowano 2 Stycznia 2025 Witaj Cieszę się, że dołączyłeś do naszej społeczność i to od razu z pokaźnym litrażem tak jak koledzy pisali, pochwal się sumpem, modułami i wszystkim co tam jeszcze udało Ci się stworzyć. Trzymam kciuki za baniak, wrzucaj foty co jakiś jak ryby będą rosły Pozdrawiam!
Mynio Akwa Opublikowano 2 Stycznia 2025 #12 Opublikowano 2 Stycznia 2025 Witaj. Bardzo ładnie się komponuje wystrój zbiornika z tłem Jeden z lepiej urządzonych zbiorników na forum. A to bardzo duży komplement. Sądzę, że mogłeś wziąć po dziesięć sztuk z każdego gatunku. Zawsze miałbyś większe szanse na trafienie pasującego Ci układu.
Przemysław Woźniak Opublikowano 5 Stycznia 2025 Autor #13 Opublikowano 5 Stycznia 2025 W dniu 2.01.2025 o 20:00, Mynio Akwa napisał(a): Jeden z lepiej urządzonych zbiorników na forum. A to bardzo duży komplement. Z drugim zdaniem w pełni się zgadzam. Wśród użytkowników tego forum jest wielu twórców rewelacyjnych aranżacji. Być pochwalonym przez takie gremium to naprawdę duża sprawa. p.s. Ryb mam po 7-9 z każdego gatunku 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się