Skocz do zawartości

Obsada do 240 litrów


Gapa92

Rekomendowane odpowiedzi

Jest masa tematów z tym pytaniem na naszym forum. Użyj opcji szukania. 240l na 3 gatunki to za mało. Masz najbardziej kolorową obsadę z możliwych w tym litrażu. Szkoda, że się "znudziły" nic bardziej kolorowego raczej nie uzyskasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, yaro napisał(a):

Ryby to żywe stworzenia, kup sobie klocki Lego, je będziesz mógł zmieniać nawet codziennie i są kolorowe.

 

No i co że to sa żywe stworzenia ? Czy ja powiedziałem że obecna obsada idzie do utylizacji ? Znajdzie nowego właściciela. Zluzuj trochę majtki. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co rozumiesz przez kolorowo, jakie kolory/gatunki cię interesują?

Miałeś żółte i niebieskie, z żółtych to lepsze kolory mają yellowy, niebieskich jest od groma, pozostają czerwone redy i białe socolofi snow albo czarne crabro ale tu to tylko jeden samiec będzie czarny.

Są i inne różnokolorowe ale trzeba patrzeć na kolory samic jak chcesz mieć kolorowo bo często samiec ładny a samice brzydkie szaro brązowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Tomasz78 napisał(a):

A co rozumiesz przez kolorowo, jakie kolory/gatunki cię interesują?

Miałeś żółte i niebieskie, z żółtych to lepsze kolory mają yellowy, niebieskich jest od groma, pozostają czerwone redy i białe socolofi snow albo czarne crabro ale tu to tylko jeden samiec będzie czarny.

Są i inne różnokolorowe ale trzeba patrzeć na kolory samic jak chcesz mieć kolorowo bo często samiec ładny a samice brzydkie szaro brązowe.

 

No właśnie wyboru dużego nie ma bo większość jak samiec piękny kolorowy to samiczki szare i ponure. 
Myslalem o demasoni i yellow ale podobno to za mały zbiornik na yellow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gapa92 napisał(a):

No i co że to sa żywe stworzenia ? Czy ja powiedziałem że obecna obsada idzie do utylizacji ? Znajdzie nowego właściciela. Zluzuj trochę majtki. 

No i co z tego? 

Właśnie to. 

Zluzuj majtki? Jakoś nie potrafię, gdy ktokolwiek bierze odpowiedzialność za jakiekolwiek zwierzę, a po roku nudzi mu się, bo za mało kolorów, albo jakikolwiek inny powód.

Demasoni i Yellow? Znudzi się szybciej niż myślisz, bo znów za mało kolorów, trudno dopasować je żywieniowo.

Zrezygnuj z tego biotopu, wybierz cokolwiek innego byle byś nie krzywdził żywych stworzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, yaro napisał(a):

No i co z tego? 

Właśnie to. 

Zluzuj majtki? Jakoś nie potrafię, gdy ktokolwiek bierze odpowiedzialność za jakiekolwiek zwierzę, a po roku nudzi mu się, bo za mało kolorów, albo jakikolwiek inny powód.

Demasoni i Yellow? Znudzi się szybciej niż myślisz, bo znów za mało kolorów, trudno dopasować je żywieniowo.

Zrezygnuj z tego biotopu, wybierz cokolwiek innego byle byś nie krzywdził żywych stworzeń.

Krzywdy im nie robię , ryby są zdrowe i się rozmnażają więc nie wiem po co robisz aferę. Jak młode się rodzą i oddaje komuś też krzywdzę? Zrezygnuje jak będę chcial i Tobie nic do tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Gapa92 napisał(a):

Krzywdy im nie robię , ryby są zdrowe i się rozmnażają więc nie wiem po co robisz aferę. Jak młode się rodzą i oddaje komuś też krzywdzę? Zrezygnuje jak będę chcial i Tobie nic do tego. 

tak, to samo pierdzielą ci co trzymają psy na łańcuchach, "krzywdy im nie robię".

Pozdrawiam i bez odbioru, opinię wyrobiłem sobie wystarczającą o Tobie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.