marcin73m Opublikowano 22 Lipca 2022 #11 Opublikowano 22 Lipca 2022 19 godzin temu, Bojar napisał: Ja bym skleił ale nie dla wzmocnienia tylko jako ochrona przed wodą. Ewentualnie zapaćkać silikonem neutralnym przed skręceniem. Moje kantówki były dwukrotnie bejcowane, więc są zabezpieczone przed wodą 2
Andrzej Głuszyca Opublikowano 22 Lipca 2022 #12 Opublikowano 22 Lipca 2022 29 minut temu, marcin73m napisał: Moje kantówki były dwukrotnie bejcowane, więc są zabezpieczone przed wodą Marcinie... sama bejca? Czy lakierobejca?
marcin73m Opublikowano 22 Lipca 2022 #13 Opublikowano 22 Lipca 2022 Godzinę temu, Andrzej Głuszyca napisał: Czy lakierobejca? Sądzę, że raczej to. Nie mam już puszki, ale faktycznie ta powłoka wyglądała bardziej na lakierowaną, niż bejcowaną. Dzięki za czujność Andrzeju 1
Andrzej Głuszyca Opublikowano 22 Lipca 2022 #14 Opublikowano 22 Lipca 2022 45 minut temu, marcin73m napisał: Sądzę, że raczej to. Nie mam już puszki, ale faktycznie ta powłoka wyglądała bardziej na lakierowaną, niż bejcowaną. Dzięki za czujność Andrzeju Marcinie..na 100% była to lakierobejca. Sama bejca służy tylko do barwienia drewna. Gdyby to była sama bejca to nawet kropla wody , która spadnie na drewno pomalowane bejcą , spowoduje w tym miejscu "wodną " plamę. Lakierbejca zabezpieczy przed wilgocią i nadaje uroku. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się