Skocz do zawartości

Lekka mgła w wodzie widoczna tylko pod światło


Szkodziu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie studzimy emocje i trzymamy się tematu.

Kolego @Szkodziu jesteś nowy na forum, nie uważasz że nie tak powinno się zaczynać? Nikt nie chce Ci tu zrobić na złość. Jeśli masz doświadczenie i swoje zdanie na pewne tematy, to po prostu nie pytaj, rób po swojemu.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pulpet napisał:

Ano po to, że się kolega niegrzecznie odnosi do osoby, która chce pomóc. Doświadczenie posiada też niewątpliwie większe, więc należy mu się wdzięczność a nie arogancja. Pozdrawiam

14 godzin temu, Bartek_De napisał:

Panowie studzimy emocje i trzymamy się tematu.

Kolego @Szkodziu jesteś nowy na forum, nie uważasz że nie tak powinno się zaczynać? Nikt nie chce Ci tu zrobić na złość. Jeśli masz doświadczenie i swoje zdanie na pewne tematy, to po prostu nie pytaj, rób po swojemu.

Proszę powiedz mi gdzie ja się odniosłem niegrzecznie, bo naprawdę nie wiem? Jak widać doświadczenie nie zawsze idzie w parze z dostępnymi sposobami na dojrzewający zbiornik. Nikt tutaj nie piszę, że nie ma on nie ma doświadczenia lecz zachęciłem wyłącznie do przeczytania mojego wątku gdzie powołuje się na sporo artykułów (a nich odniesienia do naukowych) co ewidentnie nie zostało wykonane tylko na ślepo rzucona opinia na moją osobę i moje umiejętności na co sobie nie pozwolę. Nie jestem po to, żeby tu kogoś obrażać tylko podzielić się swoją wiedzą na różne tematy.

Nie rozumiem Bartku co masz na myśli z "zaczynać". Wyrządziłem komuś jakąś krzywdę? Obraziłem kogoś, złamałem regulamin? Po prostu stwierdziłem kilka faktów. Temat do zamknięcia bo nie mam naprawdę ochoty kontynuować tej dyskusji, dowiem się z innego źródła.


 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szkodziu napisał:

Wyrządziłem komuś jakąś krzywdę? Obraziłem kogoś, złamałem regulamin?

Nie złamałeś regulaminu, mam na myśli zdanie cytowane poniżej.

15 godzin temu, Szkodziu napisał:

Nie mam zamiaru więcej komentować twoich wypocin gdyż jak widać czytanie ze zrozumieniem jest trudne.

Pytasz, więc osoby na podstawie własnych doświadczeń (nie kwestionując Twojego) odpowiadają i próbują Ci pomóc. Czy na prawdę myślisz, że ktoś będzie przekopywał forum, poszukując Twojego tematu w którym opisujesz start zbiornika? Jeśli już się na to powołujesz to warto wkleić link, który odeśle do tego tematu i pozwoli zrozumieć istotę problemu. Ktoś kto nie czytał wątku o starcie Twojego zbiornika (bo nie musi) uzna, że wpuszczenie ryb po pięciu dniach od zalania jest błędem i tak było w tym przypadku.

Na Twoją prośbę zamykam.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.