Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozebrałem swoją głowicę na części pierwsze i zauważyłem że faktycznie sama głowica z pianka (jeśli trzymam ją w ręku), nie wydaje z siebie praktycznie żadnego dźwięku, natomiast jak umieszczę ją na mocowaniu, to już da się wyczuć delikatne drgania i buczenie, trzeba będzie nad tym popracować.

Opublikowano

Ja swoją ostatnio wyczyściłem i uwolniłem od niej żwirek nasypany przez samca Greshakei. I po tych zabiegach cisza i spokój. Czyli jak mówiłem, kamyczki miały kontakt z szybą, przenosiły wibracje i było słychać buczenie. Natomiast przy założeniu pompy na standardowe przyssawki z uchwytem (z kompletu) jest cisza.

Opublikowano
masz to jakoś zabezpieczone, czy pianka na piachu stoi ?

Pianka stoi na piachu. Zabezpieczeniem jest zaczepiony o pokrywę przewód zasilający głowicę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.