michalzgierz1989 Opublikowano 26 Maja 2021 #1 Opublikowano 26 Maja 2021 Akwarium niedługo skończy trzy miesiące nie robiłem za dużego gruzowiska, gdyż stwierdziłem że te ryby w końcu urosną i będą potrzebowały miejsca do pływania, skała to Red Dragon, nic innego w tamtym sklepie akurat nie było, ale braliśmy w hurcie, to nie ma co narzekać. Jako ciekawostkę powiem że osoba od której kupowałem te rybki, dorosłe miała w akwarium w którym w ogóle skał nie było sam piach i trochę roślin z tego co pamiętam. Z Ryb są 4 żółtki, 5 Red redów ja na nie mówię błazny podobny kolor i zachowanie jak coś zweszą, 2 Aulonocary było 5, i 3 niebieskie nie wiem jak one tam się nazywają, na start biologi wpuściłem 3 gupiki, 2 zostały pożarte w niedługim czasie po wprowadzeniu Pysi,a jeden z nimi tak siedzi widocznie nie mają na niego ochoty, a nie chcę mi się go siatką ganiać i tak został. Docelowo Akwarium będzie przenoszone do pokoju na dole, więc w chwili obecnej nie ma sensu już tutaj nic robić, zdjęcia robione pod lampą max spect R420 oświetlenie typowo morskie, z ryb nie będę już raczej więcej dokładał jest ich 15, ale chętnie bym wpuścił jakieś skorupiaki, chodzą mi głowie Krewetki, o ile jakieś w tym jeziorze występują, i są na tyle duże że nie zostaną pożarte. 1
rybol Opublikowano 27 Maja 2021 #2 Opublikowano 27 Maja 2021 Mało kamieni, może dodaj na środku jeszcze jeden. Fajnie by to wyglądało
michalzgierz1989 Opublikowano 27 Maja 2021 Autor #3 Opublikowano 27 Maja 2021 Jak przeniosę je już w docelowe miejsce to jeszcze coś dołożę, bo teraz nie miało by to sensu jak i tak niedługo będzie demontaż
michalzgierz1989 Opublikowano 9 Czerwca 2021 Autor #4 Opublikowano 9 Czerwca 2021 Przyłapany na gorącym uczynku 2
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 9 Czerwca 2021 #5 Opublikowano 9 Czerwca 2021 Widzisz mało kryjówek dlatego młode nie mają się gdzie schować pomiędzy kamieniami. 3
Tomasz78 Opublikowano 9 Czerwca 2021 #6 Opublikowano 9 Czerwca 2021 Uważaj żeby red red się nie zadławił i nie udusił się, ta mała w pysku jest dość spora, może nie dać rady jej połknąć. 1
michalzgierz1989 Opublikowano 14 Czerwca 2021 Autor #7 Opublikowano 14 Czerwca 2021 To nie jest młody osobnik po nich jeszcze są za młode żeby się rozmnażać, brałem ryby w różnej wielkości i to jeden z tych mniejszych padł jego łupem
michalzgierz1989 Opublikowano 1 Sierpnia 2021 Autor #8 Opublikowano 1 Sierpnia 2021 Nie mam cierpliwości do fotografowania ryb, zdecydowanie wolę bezkręgowce lub rośliny focić. Ale samcowi Aulonocary udało mi się zrobić nie rozmazane zdjęcie. 3
michalzgierz1989 Opublikowano 2 Sierpnia 2021 Autor #9 Opublikowano 2 Sierpnia 2021 Męczyłem się ponad cztery godziny, ale udało mi się uchwycić wszystkie gatunki które od 21 Marca u mnie mieszkają.
matejk Opublikowano 3 Sierpnia 2021 #10 Opublikowano 3 Sierpnia 2021 Z całym szacunkiem,zbiornik dla mnie wygląda dramatycznie liczę na to że przy przeprowadzce będzie lepiej.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się