Skocz do zawartości

Projekt 1080L 240x60x70h


aro600

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Falcowski napisał:

W razie czego to RGB też się da wyświetlać białe światło, to sobie doświetlisz.

Mam nadzieję że białych wystarczy te są mocniejsze 4 diodowe 1,6W orzeliczajac na standardowe 1,2W wychodzi ze tych dawałbym 27, a jeśli nie wystarczy to w razie czego mam wolny kanał i zapas na zasilaczu na 12 białych zostawiając cały czas 20% zapasu. Zastanawiam się do czego to przykleić co myślicie żeby przykleić to do paska szkła np 8mm o wymiarach 220cm x 15cm (oczywiście w miejscu gdzie będzie leżało na wzmocnieniach poprzecznych podłożył bym np gumowe dystanse) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem Też o przyklejeniu do plastikowego lub aluminiowego karnisza takiego profil sufitowego zaletą że dostępne są stosunkowo niedrogo różne długości i szerokości, a w razie czego latwo dociąć na potrzebną długość. 

Screenshot_20200908-164018.jpg

Edytowane przez aro600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, aro600 napisał:

zasilacz 102W

w ledach masz 68 watów. Zasilacz kupujesz 102 waty. Jeśli będziesz chciał rozbudować światło to bardzo szybko zabraknie tobie mocy zasilacza. Powinien pracować na 80% maksymalnej mocy, czyli możesz dać max 12 watów jeszcze, a potem to już mocniejszy wzmacniacz. Lepiej kup ciut mocniejszy ze 120W-140W

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokł dnie, 80% to max, lepiej nawet 70. Kup mocny zasilacz, to będzie chodził latami. Ja mam 200W do lampy 80W i nie żałuję.

Mówisz, że masz jeszcze jeden kanał? To ile ich masz? RGB to 3 i biały 4., a leddimmer to chyba 4 kanałowy co?

Ale jak masz wolny kanał, to jak mówiłem, daj 3 białe lub 3 niebieskie na noc.

Na alledrogo jest profil 16cm alu do lamp, choć może taniej ten karnisz. W każdym razie alu lepiej odprowadzi ciepło, niż plastik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Falcowski napisał:

Dokł dnie, 80% to max, lepiej nawet 70. Kup mocny zasilacz, to będzie chodził latami. Ja mam 200W do lampy 80W i nie żałuję.

Mówisz, że masz jeszcze jeden kanał? To ile ich masz? RGB to 3 i biały 4., a leddimmer to chyba 4 kanałowy co?

Ale jak masz wolny kanał, to jak mówiłem, daj 3 białe lub 3 niebieskie na noc.

Na alledrogo jest profil 16cm alu do lamp, choć może taniej ten karnisz. W każdym razie alu lepiej odprowadzi ciepło, niż plastik.

Sterownik w wersji V4 ma 6 kanałów 3A każdy. Zasilacz już zamówiłem Co najwyżej kiedyś go wymienię na większy jak będzie taka potrzeba, ale mam nadzieję że wystarczy. Wiem że na allegro jest profil do ledów tylko problem jest z wysyłką maksymalną długość jaka wysyłają kurierem to 160cm a mi trzeba 220cm

Edytowane przez aro600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.