YakuzzaPL Opublikowano 14 Sierpnia 2020 #1 Opublikowano 14 Sierpnia 2020 (edytowane) Cześć... W końcu mogę przedstawić swoje akwarium 200x80x60 960L MBUNA. OSPRZĘT : - Filtracja Fluval FX6 oraz Fluval 405 - Cyrkulator Jebao SOW-15 - Grzałki JBL 2x200W - Napowietrzacz - Oświetlenie Zoolight controller , ledy 2x56W 180cm - Miernik Ph Weipro 2010 WYSTRÓJ : - Piasek kwarcowy 0.5-1.2mm 120kg - Skały Serpentynit 200kg - Rosliny Vallisneria asiatica RYBKI : - Astatotilapia Calliptera Thumbi East 6szt - Chindongo Demasoni 6szt. - Chindongo Socolofi Tumbi Point 6szt. - Cynotilapia Zebroides Jalo Reef 6szt. - Metriaclima Elongatus Goldbar Chizumulu 5szt. - Metriaclima Fainzilberi Luwino Reef 7szt. - Pseudotropheus Acei Luwala 8szt. - zbrojnik niebieski 3szt -zbrojnik albinos 3szt. Edytowane 14 Sierpnia 2020 przez YakuzzaPL 1 1
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 14 Sierpnia 2020 #2 Opublikowano 14 Sierpnia 2020 Tak fajnie ci wyszło tylko jeden minus jest ,te zbrojniki nie pasują do tego biotopu.
YakuzzaPL Opublikowano 14 Sierpnia 2020 Autor #3 Opublikowano 14 Sierpnia 2020 Tak fajnie ci wyszło tylko jeden minus jest ,te zbrojniki nie pasują do tego biotopu.Dostałem je z akwarium i tak już zostały narazie.Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Robson79 Opublikowano 15 Sierpnia 2020 #4 Opublikowano 15 Sierpnia 2020 Przy tym litrazu miałaś większe możliwości co do aranżacji a wyszło trochę płasko, aż się prosi o jakieś większe skały... 1
YakuzzaPL Opublikowano 15 Sierpnia 2020 Autor #5 Opublikowano 15 Sierpnia 2020 Nie pod tą szafkę... 200kg skał to i tak dużo. Jak by była konstrukcja stalowa to napewno było by inaczej... W środku są 3 skały które ważą ponad 120kg ledwo je włożyłem. Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Tomasz78 Opublikowano 15 Sierpnia 2020 #6 Opublikowano 15 Sierpnia 2020 Do tak dużego akwa niema co wkładać tonowych głazów, kup albo zrób moduły, duże sztuczne skały. 1
Bartek_De Opublikowano 15 Sierpnia 2020 #7 Opublikowano 15 Sierpnia 2020 7 minut temu, Tomasz78 napisał: Do tak dużego akwa niema co wkładać tonowych głazów, kup albo zrób moduły, duże sztuczne skały. Dokładnie A tu masz przykład
YakuzzaPL Opublikowano 15 Sierpnia 2020 Autor #8 Opublikowano 15 Sierpnia 2020 Na razie nic nie kupuje i nie robię dopiero jak mi się znudzi aranżacja.Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
szary011 Opublikowano 25 Sierpnia 2020 #9 Opublikowano 25 Sierpnia 2020 W dniu 14.08.2020 o 22:36, TOMEKSIEDLCE napisał: Tak fajnie ci wyszło tylko jeden minus jest ,te zbrojniki nie pasują do tego biotopu. a dlaczego nie pasują ??
Andrzej Głuszyca Opublikowano 25 Sierpnia 2020 #10 Opublikowano 25 Sierpnia 2020 8 minut temu, szary011 napisał: a dlaczego nie pasują ?? Jam masz akwa biotopwe to masz już odpowiedź.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się