Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Sławol Opublikowano 18 Lipca 2020 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #1 Opublikowano 18 Lipca 2020 (edytowane) Witam! Czas zacząć nowy projekt. Dzisiaj przyjechał stelaż i mogłem wreszcie ustawić akwarium, w przyszłym tygodniu reszta zabudowy i można zaczynać. Trochę się wszystko opóźniło, ale cierpliwość cnotą akwarysty. Zbiornik 200 x 60 x 60, front Optiwhite. Filtracja jaką planuję to hamburg napędzany falownikiem Tunze 6065. Obsada- po trzech latach z mbuną czas na nowe wyzwanie, będzie non-mbuna. Edytowane 18 Lipca 2020 przez Sławol 10
Bartek_De Opublikowano 18 Lipca 2020 #2 Opublikowano 18 Lipca 2020 Kibicuję i czekam z niecierpliwością Bardzo lubię obserwować nowe projekty "starych" malawistów Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka 1
Gonera1992 Opublikowano 18 Lipca 2020 #3 Opublikowano 18 Lipca 2020 Zapowiada się ciekawie i to blisko mnie . Trzymam kciuki. 1
Sławol Opublikowano 19 Lipca 2020 Autor #5 Opublikowano 19 Lipca 2020 2 godziny temu, Szys napisał: Jaki wymiar kształtownika w stelażu? 30x30x3mm 1
r3b Opublikowano 19 Lipca 2020 #6 Opublikowano 19 Lipca 2020 Zapowiada się super, tylko czy nie lepiej było trochę wyżej je zrobić? Co prawda obsługa będzie bardzo przyjemna, ale podziwianie tylko na siedząco
Sławol Opublikowano 19 Lipca 2020 Autor #7 Opublikowano 19 Lipca 2020 Nad akwarium będzie telewizor i szafka, nie dało się wyżej, a zmniejszać wysokości zbiornika nie chciałem. Oglądanie ryb na siedząco z piwem w ręce to jest to co ja lubię 1
Sławol Opublikowano 25 Lipca 2020 Autor #8 Opublikowano 25 Lipca 2020 Witam, przyjechała filtracja, falowniki Tunze gąbka 30ppi i moduły BTN konkretnie E, T, U (miało być tło ze styroduru, ale zmieniłem plany). Jeszcze tylko spienione pcv i w przyszły weekend zaczynam zabawę. 2
Sławol Opublikowano 26 Lipca 2020 Autor #10 Opublikowano 26 Lipca 2020 2 godziny temu, edzzio napisał: Filtrację zrobisz w 2 modułach? Nie, będzie hamburg, a z modułu T zrobię skimer na pompce aquael pat mini. 2
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się