iquitos68 Opublikowano 1 Maja 2020 #31 Opublikowano 1 Maja 2020 2 minuty temu, mazilo napisał: Wydaje mi się , że cały sekret w tym ,że akwarium najładniej wyglada wieczorem lub ZDALA od słońca . To chyba też kwestia gustu. Dla mnie najładniej właśnie wygląda gdy jest oświetlane przez słońce. Szczególnie wybarwienie ryb. Ale słońce tworzy inne problemy, np mogą pojawić się sinice. 1
Bezprym Opublikowano 1 Maja 2020 #32 Opublikowano 1 Maja 2020 Akurat sinice nie mają nic wspólnego ze słońcem tylko poziomem No3 w stosunku do poziomu fosforanów. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka 1
iquitos68 Opublikowano 2 Maja 2020 #33 Opublikowano 2 Maja 2020 5 godzin temu, Bezprym napisał: Akurat sinice nie mają nic wspólnego ze słońcem tylko poziomem No3 w stosunku do poziomu fosforanów. U mnie miały. Przy zasłoniętych zasłonach byłem w stanie utrzymać sinice w ryzach. Jeśli jednak je odsłaniałem sinice wracały. I to tak miałem gdzieś przez pół roku. Dopiero ostatnio jakoś sinice w ogóle odpuściły, ale to pewnie dlatego gdyż NO3 mam ok 40ppm.
Xime Opublikowano 4 Maja 2020 #34 Opublikowano 4 Maja 2020 Strona 5, post 48 - tam wrzucałem fotki swojego baniaka przy różnych kombinacjach ( w tym przy starej poczciwej hagen power glo 18000K, zastapionej później przez fluval power ). Najlepiej wyglądało rozwiazanie hybrydowe, co chyba również widać na zdjęciach.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się