Skocz do zawartości

Moje 150x61x61


Jeb_us

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem cały temat "na jeden raz".

Jestem pod wrażeniem, właściwie wszystkiego.

Sam oczekuję na zamówiony zbiornik 150x60x60. 

Dzięki Twoim subiektywnym opisom ryb, upewniłem się że będę szukał dla siebie Labeotropheus Trewavasae Thumbi West Red i Lodotropheus Sprengerae, rdzawe w większej grupie. 

Pozdrawiam. Dobra robota.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzegorz78 bardzo mi miło że przeczytałeś wszytsko, co do Iodotropheus-ów osobiście uważam że są to świetne ryby ale najlepiej sprawdza się jedno gatunkowo, może z innymi gatunkami które są słabsze terytorialnie... myślę sam o tym by sobie zrobić baniaczek z samymi rdzawymi bo wtedy pokazują swoją urodę, co do Kulfonów, są super możliwości barw jakie są dostępne są niesamowite, widziałem w innym temacie że zastanawiasz się nad ilością gatunków w takim samym szkiełku uważam że 4 to max, u mnie jest 5 i 50 sztuk, ale to że względu na większy zbiornik docelowy...powodzenia życzę i napisz na forum jak już wszystko ogarniesz 😉

 

 

Edytowane przez Jeb_us
Ortografia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Te kamienie wewnątrz coś przytrzymują czy po prostu są bo są? Ja bym je wyjął, raz że w transporcie mogą się przemieszczać i zrobić rybom krzywdę, a dwa to któryś z samców może wpaść na pomysł, że to jego kamień i zrobi masakrę

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartek_De napisał:

Te kamienie wewnątrz coś przytrzymują czy po prostu są bo są? Ja bym je wyjął, raz że w transporcie mogą się przemieszczać i zrobić rybom krzywdę, a dwa to któryś z samców może wpaść na pomysł, że to jego kamień i zrobi masakręhttp://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji6.png

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka
 

Wiec tak obecnie temat można zostawić, bo będzie baniak tymczasowy 180x60x60 więc porostu zmienimy nazwę tamatu, natomiast te kamienie to są bryłki lawy z akwarium więc mają w razie czego przerobić co ryby wydala, kolejna kwesta to, to że jeszcze im doleje wody w ustrojstwa, ale to dopiero rano przed wyjazdem, myślisz że brylke lawy wywalić?? 

Edytowane przez Jeb_us
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.