Skocz do zawartości

Moje 150x61x61


Jeb_us

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Jeb_us napisał:

👌🏻🍻 Piwko twoje, ale powiem Ci ze nie mam jak zdjęcia mu trzasnąć za ciemna bestia 🤣

🍻🍻😁😁😁

Jeszcze miałem jako trzecią propozycję Metriaclima Estherae Minos Reef, które masz w osobnym akwarium ale udało się za drugim razem... 😉🤣🤣🤣🍻

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich. Ogólnie to nic się nie dzieje, poza  jedna sprawą mianowicie udało mi się dokonać pewnego rodzaju odkrycia dotyczącego gatunku Metraclima agressive bars hora mhango. 

O co chodzi dokładnie, a no o samiczki tego gatunku. Okazało się że z 5-ciu samcow które miałem mieć (zakupione jako 5 par) wyłoniły się 2 samiczki szare 🙄, wychodzi więc na to że w tym gatunku nie występują tylko samiczki Ob ale występują także samiczki szare które przypominają bardzo zdominowanego bądź młodego samca. Ot taka ciekawostka dotyczącą tego gatunku wszędzie gdzie mogłem coś znaleźć wystapuja tylko samiczki Ob, ale już na wstepie wydawało mi się to dziwne w końcu można nazwać warianty Ob wadą genetyczną bardzo cenioną , ale jednak. Od razu wykluczam wymieszanie z innymi gatunkami, więc mamy swojego rodzaju odkrycie 😉

 

Więc ulad jaki mam to 2/7(5OB) jednego osobnika nie jestem pewien, podejrzewam samice ale jeszcze nie na 100% 

Tutaj jest ta szarość nad szarościami 🤣 z wypchniętym pokładełkiem. 

IMG_20210215_131714.thumb.jpg.7c6ee556ccda4be41c2ccb1efbca3aa2.jpg

Edytowane przez Jeb_us
Zdjęcie
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"No to rozkręcili się chłopcy "IMG_20210307_165508.thumb.jpg.85f059ca4e2ce498645c4e4608093e32.jpg

Hydroponika tak wygląda: epipremnum, nie chce rosnąć, fikus o dziwo rośnie, i skrzydłokwiat dołożony tydzień temu więc nic nie mogę więcej powiedzieć poza tym że jest, wodę zmieniam narazie co jakieś 10-14 dni więc coś tam rośliny zasysają przypuszczam że gdybym nie miał pokrywy i całość  byłaby odsłonięta, rośliny rosłyby lepiej. 

IMG_20210307_170337.thumb.jpg.4169afaf66e860d3b13a0da05566d983.jpg

Teraz co dzieje się w akwarium kwestia obsady. Poszło osobników: 5 (4 hajo i 1 samiczka OB metralicma agressive bars hora mhango,) 

Ryby które doszły to:

1x O morph trewavasae thumbi West samiec 

IMG_20210307_173033.thumb.jpg.fb5c1eccfe9a2f2aa363edb87b4ba066.jpg

1x samiczka OB estherea minos reef  1x samiczka O estherea minos reef (za małe by zdjęcia pyknac😉

Już jest coraz bliżej tego co chce osiągnąć, przetrzymuje też kilka sztuk dla kolegów, więc tych ryb nie liczę bo są u mnie chwilowo. Myślę że w maju będzie już wyklarowana obsada w 100%, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jeb_us napisał:

Już jest coraz bliżej tego co chce osiągnąć, przetrzymuje też kilka sztuk dla kolegów, więc tych ryb nie liczę bo są u mnie chwilowo. Myślę że w maju będzie już wyklarowana obsada w 100%, 

Jak wyławiasz konkretne osobniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ziemniak napisał:

Jak wyławiasz konkretne osobniki?

Ogólnie pułapka aquamedic i jest w miarę ok, pomijam samiczki inubujacej bo jest ciężko.... Natomiast w maju czy tam czerwcu będę wyciągał kamienie 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.