uciu Opublikowano 27 Marca 2020 #1 Opublikowano 27 Marca 2020 Po krótce. Zbiornik zasiedlony w połowie... bo z powodu korona wirusa ciezko znależć permuty i maingano... Wymiary 128 x 70 x 74 Oświetlenie T5 2xGrolux i 1xAquastar (3x54w) Oświetlenie nocne - 1 dioda cree 3w Filtracja narurowa Brak ogrzewania (w domu 24stopnie) W środku serpentynit około 160kg Rośliny : ponoć Vlisaneri Gigantea...ale coś mi jakiś taki mały...cieżko obecnie o normalny... Obsada: Acei + Saulosi + Perlmutt (w przyszłości) + Maingano lub Rdzawe (w przyszłości) Od początku lałem tylko bakterie Tropicala - zero zmętnienia wody i parametry w normie Czekam na krytyke 8
Awek Opublikowano 27 Marca 2020 #2 Opublikowano 27 Marca 2020 Zbiornik super i fajne skały ale z roślinami będzie ciężko, jak ryby podrosna to wykopią je wszystkie. Ja też startowalem akwarium z nurzańcem i cryptocoryna ale po kilku miesiącach dokopaly się do korzeni ( wszystko pływało), mimo moich zabezpieczeń z kamieni. Albo zaczną je skubać i koniec z fajnej ozdoby. Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
uciu Opublikowano 27 Marca 2020 Autor #3 Opublikowano 27 Marca 2020 może nie będzie tak źle Musze zdobyć nurzańca gigantee - takie jak miałem kilkanaście lat temu - wtedy nawet dorosłem ryby nic z nim nie robiły 1
Tomasz78 Opublikowano 27 Marca 2020 #4 Opublikowano 27 Marca 2020 3 godziny temu, uciu napisał: Brak ogrzewania (w domu 24stopnie) Nie masz grzałki? To że w domu jest 24 stopnie to nie znaczy że w akwarium też tyle będzie, lepiej zmierz temperaturę wody.
uciu Opublikowano 28 Marca 2020 Autor #5 Opublikowano 28 Marca 2020 Grzałki brak, w żadnym Malawi nie miałem bo temp wody miała tyle i temp powietrza
Awek Opublikowano 29 Marca 2020 #6 Opublikowano 29 Marca 2020 może nie będzie tak źle Musze zdobyć nurzańca gigantee - takie jak miałem kilkanaście lat temu - wtedy nawet dorosłem ryby nic z nim nie robiły Ja po nieudanych próbach z roślinami dałem sobie spokój, ale nie tak do końca, za namową żony tuż obok akwarium Malawi stanął zbiorniczek roślinny 140l, pysie się mogą tylko przyglądać, wszyscy zadowoleni Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka 2
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się