ZjaWaaa Opublikowano 11 Lutego 2020 Autor #11 Opublikowano 11 Lutego 2020 Pewno i masz racje ale wsadzajac do 200litrow kilka malych rybek to raczej efekt marny .(wizualnie)
Bartek_De Opublikowano 11 Lutego 2020 #12 Opublikowano 11 Lutego 2020 Pewno i masz racje ale wsadzajac do 200litrow kilka malych rybek to raczej efekt marny .(wizualnie)Dlatego jest to forum miłośników tych pięknych pielęgnic i staramy się im zapewnić jak najlepsze warunki bytowe na tak bardzo ograniczonej powierzchni jaką jest akwarium. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka 2
przemo-h Opublikowano 12 Lutego 2020 #13 Opublikowano 12 Lutego 2020 10 godzin temu, ZjaWaaa napisał: A wiec co z mojej obsady moge zostawic bo pozbywac się wszystkiego to nie bardzo;) Napisałem wyraźnie co możesz zostawić jeśli chcesz, aby to funkcjonowało jak należy. Twoja sprawa, jeśli nie chcesz się pozbywać wszystkiego. Powinieneś wiedzieć, że w pewnym momencie ta sielanka się skończy, a Nimbochromisowi już robi się ciasno.
Falcowski Opublikowano 12 Lutego 2020 #14 Opublikowano 12 Lutego 2020 13 godzin temu, ZjaWaaa napisał: Pewno i masz racje ale wsadzajac do 200litrow kilka malych rybek to raczej efekt marny .(wizualnie) Nie będzie marny - ryby urosną i będzie je widać. Te pierwsze 6 miesięcy przebolejesz. To jest nic w skali akwarystycznej.
SlavekG Opublikowano 12 Lutego 2020 #15 Opublikowano 12 Lutego 2020 6 godzin temu, przemo-h napisał: Napisałem wyraźnie co możesz zostawić jeśli chcesz, aby to funkcjonowało jak należy. Twoja sprawa, jeśli nie chcesz się pozbywać wszystkiego. Powinieneś wiedzieć, że w pewnym momencie ta sielanka się skończy, a Nimbochromisowi już robi się ciasno. Przemku tam nawet nie ma Saulosi, to są Demasoni 1
przemo-h Opublikowano 12 Lutego 2020 #16 Opublikowano 12 Lutego 2020 2 godziny temu, SlavekG napisał: Przemku tam nawet nie ma Saulosi, to są Demasoni Właśnie się zastaniawiałem, czy autor pomylił demasoni z saulosi, czy rzeczywiście saulosi gdzieś tam są, a nie wspomniał o demasoni. Jeśli nie ma tam saulosów, to już w ogóle gorzej być nie mogło. Demasoni można by zostawić, ale... Najlepiej będzie, jeśli ty to wytłumaczysz. Masz doświadczenie z podobnym zbiornikiem na starcie dla nich. Jeśli to jeszcze autora interesuje, bo coś ucichło.
SlavekG Opublikowano 12 Lutego 2020 #17 Opublikowano 12 Lutego 2020 Dokładnie Przemku, o Demasoni już delikatnie wspomniałem wcześniej że może się nie udać w takim zbiorniku. Jak się autor odezwie to coś podpowiemy, bo teraz nie ma co się produkować jak nie zainteresowania ze strony autora. 2
egon44 Opublikowano 12 Lutego 2020 #18 Opublikowano 12 Lutego 2020 20 godzin temu, ZjaWaaa napisał: A wiec co z mojej obsady moge zostawic bo pozbywac się wszystkiego to nie bardzo;) Żaden z gatunków ryb,które masz obecnie nie nadaje się do tego litrażu,i tutaj koledzy mają rację. 20 godzin temu, ZjaWaaa napisał: Z tej wypowiedzi wnioskuje ze do 200litrow nadaje się tylko saulosi Nie tylko. Popatrz tutaj,ale nie bierz pod uwagę Chindongo demasoni z tego tematu (dziwię się ,że temat został odpięty przez władzę klubu,bo widać że ludzie pytają o obsady do 200l zbiorników) - 19 godzin temu, ZjaWaaa napisał: wsadzajac do 200litrow kilka malych rybek to raczej efekt marny .(wizualnie) Sam oceń . Oto moje akwarium 100x40x50 z Chindongo saulosi 1
Andrzej Głuszyca Opublikowano 12 Lutego 2020 #19 Opublikowano 12 Lutego 2020 (edytowane) 27 minut temu, egon44 napisał: ,że temat został odpięty przez władzę klubu,bo widać że ludzie pytają o obsady do 200l Andrzeju...nie mogą być wszystkie tematy podpięte i władze klubu nic do tego nie mają. Jest natomiast uniwersalne "narzędzie " typu SZUKAJ i nie ma problemów aby znaleźć to co się szuka. Edytowane 12 Lutego 2020 przez AndrzejGłuszyca 1
Nath_147 Opublikowano 12 Lutego 2020 #20 Opublikowano 12 Lutego 2020 4 godziny temu, egon44 napisał: Oto moje akwarium 100x40x50 z Chindongo saulosi Ile tu masz szt?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się