egon44 Opublikowano 12 Lutego 2020 #21 Opublikowano 12 Lutego 2020 1 godzinę temu, Nath_147 napisał: Ile tu masz szt? Filmik ma już trochę czasu,ale aktualnie w zbiorniku mam około 18 szt dorosłych ryb.
ZjaWaaa Opublikowano 23 Lutego 2020 Autor #22 Opublikowano 23 Lutego 2020 Poki co wszystkie ryby ktore byly wciaz sa i raczej maja się dobrze,jednak postanowilem troche zmienic obsade ,tz na poczatek jutro livingstone opuszcza akwa, i dam sobie kilka dnia na podjecie decyzji co zrobic z acei, bo jesli zdecyduje się na hodowle saulosi to mysle ze yelowy i socolofi moge zostawic??
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się