slawek gorol Opublikowano 26 Marca 2008 #1 Opublikowano 26 Marca 2008 Witam .. Dziś zauważyłem na szybie pierwsze glony.. Jakieś takie zielone kropki w koloniach.. Czy to coś oznacza oprócz tego że mam brudną szybę ? Akwa dojrzewa miesiąc...
smithpl Opublikowano 26 Marca 2008 #2 Opublikowano 26 Marca 2008 Spoko spoko, mam to od 2 tygodni, zielone kolonie glonow - u mnie napewno nie sinice, nie maza sie i sa intensywnie zielona . Jedyny minus to okrzemki ktorerazem z nimi sie pojawily :-)
MateuszT Opublikowano 26 Marca 2008 #3 Opublikowano 26 Marca 2008 Spoko spoko, mam to od 2 tygodni, zielone kolonie glonow - u mnie napewno nie sinice, nie maza sie i sa intensywnie zielona . Jedyny minus to okrzemki ktorerazem z nimi sie pojawily Okrzemki to nie żaden minus . Wg mnie to jeden z ważniejszych elementów wystroju . Świetnie uzupełniają zielony dywanik. Czy to coś oznacza oprócz tego że mam brudną szybę ? Chyba jeszcze tyle, że zaczynają rosnąć Tobie glony .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się