luck83 Opublikowano 14 Listopada 2019 Autor #11 Opublikowano 14 Listopada 2019 Miło mi słyszeć z Waszej strony @marcin73m @egon44 @przemo-h @SlavekG pozytywną "ocenę" Człowiek "im starszy" w tym biotopie, tym bardziej świadome i przemyślane działania podejmuje. 3
przemo-h Opublikowano 14 Listopada 2019 #12 Opublikowano 14 Listopada 2019 (edytowane) @luck83widzę, że wpadłeś po uszy. To chyba nie jest jedyny zbiornik, który odpaliłeś? Dwa przynajmniej? Zawsze znajduję coś ciekawego w Twoich rumowiskach. Tutaj też bardzo ładny zbiornik, no i te fainzilberi w połączeniu z resztą. Edytowane 14 Listopada 2019 przez przemo-h 1
luck83 Opublikowano 14 Listopada 2019 Autor #13 Opublikowano 14 Listopada 2019 @przemo-hta pasja wciąga okrutnie! Ale to cieszy, bo pozwala "oderwać" głowę od codziennych spraw, obowiązków.. Aktualnie mam dwa zbiorniki z Malawi (360l., 412l.), jedną Tanganikę z muszlowcami (200l.) i parę dni temu wystartowałem roślinną kostkę prowadzoną jako "high-tech" (czyli nawożenie z butli CO2, woda RO, solidne światło, podłoże aktywne, itd itd.). Chodzi za mną nowy projekt, ale to już na wiosnę ... 4
Bartek_De Opublikowano 14 Listopada 2019 #14 Opublikowano 14 Listopada 2019 5 minut temu, luck83 napisał: Aktualnie mam dwa zbiorniki z Malawi (360l., 412l. A co z tym baniaczkiem 126L? 1
luck83 Opublikowano 14 Listopada 2019 Autor #15 Opublikowano 14 Listopada 2019 Teraz, Bartek_De napisał: A co z tym baniaczkiem 126L? Masz Ty pamięć! Ten baniaczek 126l., czeka sobie spokojnie na swoją chwilę... 1
Bartek_De Opublikowano 14 Listopada 2019 #16 Opublikowano 14 Listopada 2019 (edytowane) 2 minuty temu, luck83 napisał: Masz Ty pamięć! Bo zrobił ogromne wrażenie, nie tylko na mnie, więc jak go nie pamiętać ...i chyba wtedy napisałeś artykuł na temat filtracji kasetowej, bo kojarzę zdjęcia z tego baniaczka Edytowane 14 Listopada 2019 przez Bartek_De 1
luck83 Opublikowano 14 Listopada 2019 Autor #17 Opublikowano 14 Listopada 2019 Teraz, Bartek_De napisał: Bo zrobił ogromne wrażenie, nie tylko na mnie, więc jak go nie pamiętać Hm, ale czekaj! - Ty mówisz o tej 126 z muszlowcami?
Bartek_De Opublikowano 14 Listopada 2019 #18 Opublikowano 14 Listopada 2019 Teraz, luck83 napisał: Hm, ale czekaj! - Ty mówisz o tej 126 z muszlowcami? ...a tam były muszlowce? Już się pogubiłem Chyba robiłeś ten baniaczek dla córki.
luck83 Opublikowano 14 Listopada 2019 Autor #20 Opublikowano 14 Listopada 2019 (edytowane) 1 minutę temu, Bartek_De napisał: Już się pogubiłem Chyba robiłeś ten baniaczek dla córki. To żeś się mocno pogubił, tamten baniaczek to też była kostka 40x40x40 z muszlowcami (dla córki = dla tatusia, wiadomo haha). A w 126 też były muszlowce (a wcześniej "skundlone" Saulosi). @Bartek_Dejakkolwiek, czego by nie robić i tak ląduje się po niebieskiej stronie mocy .. Malawi urzeka i nie da się od tego biotopu odejść. Edytowane 14 Listopada 2019 przez luck83 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się