Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Aqua-Dreams Opublikowano 14 Października 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #1 Opublikowano 14 Października 2019 (edytowane) Witam chciałbym zaprezentować możliwości lampki „Double WFS, DR, RB T&D edition 116W” z podwójnym strumieniem światła White Full Spectrum (6500k, 5000lm, 360-840nm)76W, Royal Blue20Wi Deep Red20W. 2 punkty świetlne z w/w diodami Cob Led o łącznej mocy 116W rozmieszczone są od siebie na 40 cm. Lampka osadzona jest na wzmocnieniach poprzecznych m/w 5 cm nad taflą wody. Zamontowane uchwyty do podwieszenia gają swobodę ustawienia kąta padania światła (im wyżej, tym większy). Zamontiwane Timerki czasowe pozwalają na zaprogramowanie wł/wył poszczególnego kanału, a Dimerki na ich natężenie (0-100%) Wymiary: 50/20/3.5 cm Kolor: do wyboru z palety kolorów RAI Już wkrótce odsłona Exclusive Design ze sterownikiem TC-423 ( zmierzchu i świtu) Dostępne różne wymiary, ilość punktów świetlnych, Ilość Timerków, Dimerków, mocowania( podwieszenie, nóżki, stójki), szeroka gamma barw białych (3500-30000k), oraz kolorów i ich mocy. Edytowane 14 Października 2019 przez Aqua-Dreams Kopia 9 1
Bartek_De Opublikowano 14 Października 2019 #2 Opublikowano 14 Października 2019 Powtórzę się, ale Twój nowy aranż jest świetny GratulacjeWysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka 1
Aqua-Dreams Opublikowano 14 Października 2019 Autor #3 Opublikowano 14 Października 2019 1 minutę temu, Bartek_De napisał: Powtórzę się, ale Twój nowy aranż jest świetny Gratulacje Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka Dziękuje Bartku 1
SlavekG Opublikowano 14 Października 2019 #4 Opublikowano 14 Października 2019 Tomku jest MEGA, jak już rozmawialiśmy na spotkaniu, bardzo mi się to podoba. Odwaliłeś kawał dobrej roboty 1
marcin73m Opublikowano 14 Października 2019 #5 Opublikowano 14 Października 2019 Bajka Tomku. Z ogromną przyjemnością się to ogląda, a światełko robi robotę. To jest taka lampa, jaka pojechała do Arka @arafkol? I mniej więcej na ile % mocy była ustawiona na tym filmie? Piękne bliki 1
Aqua-Dreams Opublikowano 14 Października 2019 Autor #6 Opublikowano 14 Października 2019 W dniu 14.10.2019 o 10:56, marcin73m napisał: Bajka Tomku. Z ogromną przyjemnością się to ogląda, a światełko robi robotę. To jest taka lampa, jaka pojechała do Arka @arafkol? I mniej więcej na ile % mocy była ustawiona na tym filmie? Piękne bliki Dziękuje Marcin. To jest ta biała podwójna lampka z Pokrzywnej. Podczas nagrywania świeciła na 30-40% swojej mocy. Pod zaś prelekcji przejęzyczyłem się kilkukrotnie... jej moc to 116W W dniu 14.10.2019 o 10:14, SlavekG napisał: Tomku jest MEGA, jak już rozmawialiśmy na spotkaniu, bardzo mi się to podoba. Odwaliłeś kawał dobrej roboty Dziękuje Sławku Mówisz, że warto było zerwać wiązadła lewego barku? 1
Aqua-Dreams Opublikowano 24 Października 2019 Autor #7 Opublikowano 24 Października 2019 Jeżeli ktoś zechciałby przetestować lampkę, to łapka w górę... postaram się to zorganizować. pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się