marcin1ja1 Opublikowano 17 Lipca 2019 Autor #11 Opublikowano 17 Lipca 2019 Godzinę temu, Mortis napisał: Fajnie, że się reaktywowałeś, na pewno się przydadzą Twoje merytoryczne podpowiedzi. Odnośnie układu kamieni. Dla mnie trochę płasko to wygląda, ja bym dorzucił wyższych kamieni i dodadkowo w ogóle kamieni. Mało ich jak na zbiornik z mbuną. Zdaję sobie sprawę, że styl z non-mbuna mocno się u mnie zakorzenił. Dzisiaj dorzucę trochę kamieni z ogrodu i wrzucę parę zdjęć. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się