Skocz do zawartości

Belka Led


benjam

Rekomendowane odpowiedzi

OT. @benjam Jak chcesz oznaczyć np. @egon44 i przywołać go do tej rozmowy to przyciśnij Shift , następnie trzymając cały czas  wspomniany Shift naciśnij @  i bez spacji wpisuje litery nicka, którego chcesz przywołać. Pod spodem zobaczysz listę nicków. Puść Shift  wybierz szukany nick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, AndrzejGłuszyca napisał:

OT. @benjam Jak chcesz oznaczyć np. @egon44 i przywołać go do tej rozmowy to przyciśnij Shift , następnie trzymając cały czas  wspomniany Shift naciśnij @  i bez spacji wpisuje litery nicka, którego chcesz przywołać. Pod spodem zobaczysz listę nicków. Puść Shift  wybierz szukany nick.

Dziękuję Andrzeju ale ja cały czas na smartphone korzystam a co oznacza OT? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, benjam napisał:

co oznacza OT? 

  Off - topic . Czyli tekst odbiegający od tematu rozmowy. W telefonie faktycznie trudno zrobić to co Ci opisałem. I na Tym kończymy OT :)

Edytowane przez AndrzejGłuszyca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pozner napisał:

W telefonie wbijasz @ i dalej zaczynasz pisać nick. Pod spodem wyświetla się lista nicków zaczynających się od tych liter. Wybierasz poszukiwany i tyle.

To chyba jest uzależnione od przeglądarki z której się korzysta w telefonie. Na przykład ja korzystam z FireFoxa i u mnie wygląda to tak, że po wbiciu @ zaczynam pisać początek nicka i muszę dać spację, dopiero wtedy wyświetlają się podpowiedzi, a Tapatalk w ogóle tego nie obsługuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, benjam napisał:

Na olx znalazłem np belkę 200 cm a w niej 96 modułów ledowych i co mam o tym myśleć? @egon44 w swoim poście pisze ze 15 jest ok a tu facet ma 96 jestem amator dlatego pytam...

Proponują montować moduły na 16cm listwie a może lepiej dwie listwy po 8 cm które można przesuwać jedna bliżej tylnej szyby druga przy przedniej szybie nie wiem.... Pytam jak kto co ma :) i co o tym sądzi :)

Witam ja u siebie na zbiornik 150x50x50 (375l) dałem na profilu 10cm na 120cm na początku dałem;

11szt. modułów białych 11000K oraz 11szt modułów RGB

Po około roku dołożyłem jeszcze 6 szt.białe 7500K ustawione na sterowniku Romka maksymalnie

11000K -90%

7500K - 75%

R-60%,G-20%,B-80%

Czyli jeszcze mam zapas ale teraz już wiem ze profil mogłem dać 16cm szerokości.Oświetlenie mam zamontowane bliżej przedniej szyby co daje większą głębie.Zdjęcia przedstawiają jak ja przykleiłem moduły ale jeszcze przed dołożeniem 7500K(przykleiłem je w wolne pola bliżej przodu)

 

 

20180307_220403.jpg

20180307_220354.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.