Nadal uważam, że popularyzacja tego biotopu powinna wkroczyć we współczesne środki przekazu. FB czy Insta bez nas się obędzie, ale ile my wytrzymamy. Zasady funkcjonowania na Fb przecież możemy sami ustalić.
Też jestem za kontynuacją zabawy bez zmian. Dla potencjalnych, nowych zawodników można zaproponować zabawę np. w wytypowanie króla strzelców lub pierwszej trójki mistrzostw...
Rekomendowane odpowiedzi