Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsze info od NorthFin.

Witajcie!
Pojawiły się opinie że być może produkty NorthFin które są sprzedawane w Polsce na naszej oficjalnej stronie  mogą być gorszej jakości. 
Zdementujemy te plotki od razu.
Pokarm jest importowany z Kanady prosto od producenta. Jest takiej samej jakości jak pokarm dostępny w innych krajach. Nie ma możliwości produkcji “gorszych” produktów dla wybranych krajów nie na tym polega idea firmy Northfin.
W razie pytań prosimy o kontakt.
Northfin PL

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, egon44 napisał:

Dzisiejsze info od NorthFin.

Witajcie!
Pojawiły się opinie że być może produkty NorthFin które są sprzedawane w Polsce na naszej oficjalnej stronie  mogą być gorszej jakości. 
Zdementujemy te plotki od razu.
Pokarm jest importowany z Kanady prosto od producenta. Jest takiej samej jakości jak pokarm dostępny w innych krajach. Nie ma możliwości produkcji “gorszych” produktów dla wybranych krajów nie na tym polega idea firmy Northfin.
W razie pytań prosimy o kontakt.
Northfin PL

Logiczne......

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Szczerze powiedziawszy to przy ilości jaką sprzedaje Northfin PL  pokarmów wątpię żeby komukolwiek chciało się kombinować z jakością.  Generalnie zbytnio nie rozumiem całej ekscytacji wokół Northfin, fajnie że jest dostępny w Polsce to była kwestia czasu w dzisiejszych czasach  ktoś widząc prywatne inicjatywy ściągania tego pokarmu do Polski zaraz tą lukę wypełnia widząc że jest zapotrzebowanie. Normalna sprawa tym bardziej jeżeli chodzi o możliwość  zarobienia :) Szczerze powiedziawszy jeżeli chodzi o jakość/parametry/skład to ich nie dostrzegam ryby jedzą pokarm jak inny mam nadzieję że pozytywnie będzie wpływał na ich rozwój. Mam nadzieję że ten chwalony "skład" pokarmu w przyszłości nie ulegnie zmianie na gorsze jak to bywało z innymi chwalonymi markami. Podkreślę raz jeszcze fajnie że jest i tyle, to że sprzedawcy/producenci/ importerzy piszą swoje to sprawa oczywista pisali i będą pisać w końcu to ich zarobek to ja (kupujący) jako osoba na końcu tego ogniwa ocenię czy dany produkt rzeczywiście jest wart zainteresowania i mnie satysfakcjonuje. Podam taki przykład nie chce tematu rozdrapywać bo nie o to mi chodzi ale jako osoba, która stawiał pierwsze kroki w biotopie Malawi byłem "zauroczony" profesjonalnymi "hodowlami" sprzedającymi ryby, że za ceną idzie jakość "realna". Rzeczywistość szczerze powiedziawszy bardzo szybko zweryfikowała  cudowne hodowle i to co sprzedają . Człowiek uczy się na błędach ale na to potrzeba czasu.  Kwestia jakości oferowanych ryb był zresztą przez wiele osób już poruszany. To jak porównać zawartość forum a to co się słyszy w rozmowie z "hodowcą/sprzedawcą" to zupełnie inna rzeczywistość, mógłbym to podsumować że informację zawarte na forum są pisane przez "głupców", którzy nie wiedza o czym piszą, ja oczywiście tak nie sądzę ale to moje prywatne zdanie. Tak czy inaczej jak wszędzie pieniądz bierze górę a reszta to tylko otoczka wokół tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 27.06.2018 o 11:28, bakus_44 napisał:

Moje zamówienie wysłane już prawie tydzień temu wciąż nie doszło. Pan David jednak zapowiedział już, że jak do jutra nie dojdzie to wyśle mi nową przesyłkę, także rzetelna firma.

Właśnie dostałem 500g w ramach rekompensaty zamiast 250g. Mój poprzedni list najwidoczniej zaginął na poczcie. Miałem możliwość otrzymać natychmiast 2x100g+zwrot części kosztów, 500g granulacji 2mm, bo tyko takie już zostały, albo poczekać tydzień na nową dostawę. Podejście do klienta godne naśladownictwa. Polecam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2018 o 23:31, stan napisał:

Logiczne......

Witaj, może pokarmy nie są gorszej jakości ale różnią się składem. Problem składu pokarmu opisał na swojej stronie pan Tepoot, eksportując swój produkt musi dostosować produkt do przepisów danego kraju. I tak w USA zabrania się stosowania w karmie hormonów poprawiających wybarwienie ryb, mimo że pokarm będzie ten sam nie będzie zawierał tego składnika.Podobnie jest z konserwantami BHA BHT które są zabronione w niektórych krajach Unii.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne info od NorthFin Polska

Witajcie!! Chcielibyśmy poinformować że po długim oczekiwaniu w końcu dostaliśmy świeża dostawe produktów Northfin. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Wszystkie zakupy powyżej 100zł objęte sa promocja -20%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.