Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Z przyjemnością pragnę was poinformować że Northfin Polska rozpoczyna dystrybucję pokarmu na terenie naszego kraju :) 

Z tego co wyczytałem to przewidują rozpocząć sprzedaż za około 2 tygodnie...

Cena będzie oscylował około 42zł za opakowanie 100g...

Informacje uzyskałem na ich Fb stronie internetowej...

 

Edytowane przez AndrzejGłuszyca
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubeq napisał:

@egon44 ciekawe czy będą duże opakowania też , co by można akcję zrobić żeby było taniej ;)

Myślę że też będą duże opakowania,ale trzeba czekać na info od przedstawiciela Northfin Polska odnośnie sprzedaży...

Godzinę temu, Kubeq napisał:

 

Bo 40 parę zł za 100gr plus przesyłka to już tak kolorowo nie wygląda.

Hmm...

Przykładowo wydasz 100zł za 200gr i moim zdaniem,to nie jest aż tak wygórowana cena jak na tak dobrej jakości pokarm...

Godzinę temu, AndrzejGłuszyca napisał:

..ponoć przesyłka ma być darmowa. @egon44 coś pisał na ten temat albo ja źle zrozumiałem.

Już wyjaśniam...

Napisałem priv do przedstawiciela na terenie Polski o cenę pokarmu...Dokładnie pytałem tylko o Northfin Veggie...

Dostałem taką odpowiedź...

Witam cena będzie oscylował około 42zł za opakowanie 100g z darmowa przesyłka. Przygotowujemy rownież specjalne ceny promocyjne ktore będa obowiazywały przez pierwszy miesiac z okazji wprowadzenia produktów. Pozdrawiam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, egon44 napisał:

Przykładowo wydasz 100zł za 200gr i moim zdaniem,to nie jest tak wygórowana cena jak na tak dobrej jakości pokarm...

Egon w tej cenie to obecnie można sobie samemu zamówić z zagranicy i też wychodzi coś 100zl za 200 gr. 

Poczekamy zobaczymy, fajnie że nie będzie trzeba sprowadzać z zagranicy to główny plus.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, yaro napisał:

Byleby nie było tak, że jakość pokarmu na Polskę jest inna niż za granicą. 

Można dwa zdania jak się ma ten pokarm vs OSI vel HS Aqua, które takie niby naj a w sumie po przejęciu, jak się na forum pisze jakby też podupadło i straciło na jakości albo na Polskę jakby puszczany właśnie gorszy sort.

Karmie tylko OSI i w praktycznym wymiarze nie mam żadnego porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeże info od Northfin Polska.

Oto wpis z ich strony.

Witam wszystkich. W zwiazku z licznymi zapytaniami o termin rozpoczęcia sprzedaży produktów Northfin, chciałbym poinformować że planujemy wystartować 25 czerwca 2018. 
Dziękujęmy za cierpliwość i docenienie naszych produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.