stan Opublikowano 11 Czerwca 2018 #11 Opublikowano 11 Czerwca 2018 W dniu 10.06.2018 o 12:36, yaro napisał: Byleby nie było tak, że jakość pokarmu na Polskę jest inna niż za granicą. Nie ma takiej opcji, to żarcie jest z Kanady sprzedawne na świat. A nazwa Northfin Polska to taki standart u tej firmy np. jest Northfin US , Northfin UK itd. Także bez obaw Jarku 1 1
crav Opublikowano 12 Czerwca 2018 #12 Opublikowano 12 Czerwca 2018 Skoro wielu firmą opłaca się otwierać nową produkcję na wschód to opcja zasze jest
Andrzej Głuszyca Opublikowano 12 Czerwca 2018 #13 Opublikowano 12 Czerwca 2018 Panowie....NorthFin a nie Northfin A tak poważnie... jeżeli NorthFin eksportuje swój towar do Polski czy ogólnie do Europy nie oznacza to ,że zbudowali tutaj swoją filię fabryki. Jeżeli tak właśnie jest to jest prawdopodobne ,że mogli zmodyfikować recepturę czy technologie. Ale nawet jeżeli mają gdzieś tutaj swoją filię fabryki to nawet Wołoszański B. się nie dowie czy coś zmienili:) Natomiast jeżeli do nas tylko eksportują to jest wysoce prawdopodobne ,że nic nie zmieniali bo wątpię aby budowali drugą linie produkcyjną tylko po to aby produkować towar gorszej jakości i wysyłać do Europy..Aczkolwiek do takicyh trików uciekały się znane koncerny..Ale nie szukajmy dziury w całym . Ostatecznie mamy naszego Tropicala .... 1
yaro Opublikowano 12 Czerwca 2018 #14 Opublikowano 12 Czerwca 2018 Niestety nie trzeba zmieniać linii produkcyjnej, wystarczy na komputerze ustawić (zmienić) proporcje. Przykład z proszkami i inna chemią gospodarstwa domowego. Kontrole podobne rzeczy pokazały przy produkcji majonezu, makaronów itp. O kiełbasach nie wspomnę. Ale czas pokaże, czy i jak będzie.
geralt Opublikowano 20 Czerwca 2018 #15 Opublikowano 20 Czerwca 2018 Już można zamawiać. 20 % rabatu + wysyłka gratis z hasłem: NORTHFIN20 1
Kubeq Opublikowano 21 Czerwca 2018 #16 Opublikowano 21 Czerwca 2018 Patrząc po ilości dostępnego towaru to zaraz im braknie 1
Lmanka Opublikowano 21 Czerwca 2018 #17 Opublikowano 21 Czerwca 2018 Ja zamówiłem. Podczas mojego zamówienia widniała dostępność 5 szt dla Veggie i Cichlid. Moje zamówienie ma numer 7 Zobaczymy jak z wysyłką będzie... Płatność póki co karta kredytowa, bądz paypal.... Brak przelewu bankowego. Kod NORTFIN20 działa. Rabat został naliczony i darmowa przesyłka. 1
bakus_44 Opublikowano 21 Czerwca 2018 #18 Opublikowano 21 Czerwca 2018 ja zamawiałem to były 3szt veggie 250g 1mm, teraz są 2. Może rzeczywiście tylko taką małą ilość mają....
crav Opublikowano 23 Czerwca 2018 #19 Opublikowano 23 Czerwca 2018 Widząc ceny to na Polski rynek jest mega na totalu lepszy....
Ritter Opublikowano 23 Czerwca 2018 #20 Opublikowano 23 Czerwca 2018 1 godzinę temu, crav napisał: Widząc ceny to na Polski rynek jest mega na totalu lepszy.... Cena oferowana na rodzinnym rynku mało atrakcyjna biorąc pod uwagę ceny pokarmu za granicą. Sytuację ratuje aktualna darmowa wysyłka i rabat -20%. Tak czy inaczej niszowa firma dla "koneserów". Jak zamawiać to raczej tylko duże opakowania pozostaje tylko kwestia przyszłościowej dostępności bo tak jak wyżej Koledzy napisali na stanie ilość opakowań symboliczna czym większe opakowanie tym liczba bardziej ograniczona. W ofercie brakuje ekonomicznie najbardziej opłacalnego opakowania 2.5 kg. 1
Rekomendowane odpowiedzi