Mariovw Opublikowano 12 Stycznia 2018 Autor #11 Opublikowano 12 Stycznia 2018 Wszystko działa dzięki. Bez Ciebie nie ogarnął bym tego 1
Mariovw Opublikowano 12 Stycznia 2018 Autor #12 Opublikowano 12 Stycznia 2018 Podpowiedź pewnej osoby. Czy to ma znaczenie? Nie znam się.
Mariovw Opublikowano 12 Stycznia 2018 Autor #13 Opublikowano 12 Stycznia 2018 Cytuję.("RGB" też dają białe światło. Lepiej więcej RGB mniej zimnego) czy to dobry pomysł?
Bezprym Opublikowano 12 Stycznia 2018 #14 Opublikowano 12 Stycznia 2018 Tylko, że światło białe RGB nie jest takie jak światło diód białych zimnych. Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
darkon Opublikowano 13 Stycznia 2018 #15 Opublikowano 13 Stycznia 2018 Tak wygląda różnica w ich świeceniu: 1
Conradian Opublikowano 1 Lutego 2018 #16 Opublikowano 1 Lutego 2018 Mam pytanie co do modułów led samsung.Które są lepsze 10000k na diodach 5630 czy 11000k na diodach 5730,jaka jest różnica między nimi?
Andrzej282 Opublikowano 1 Lutego 2018 #17 Opublikowano 1 Lutego 2018 Witam. Podepnę się pod ten temat odnośnie rozmieszczenia modłów le i Rgb na pokrywie i zapytam które rozmieszczenie jest lepsze : 1. moduł biały w jednym ciagu i obok rgb 2. Tak jak na zdjęciu wyżej u Darkon ułożenie naprzemienne . dzięki
egon44 Opublikowano 1 Lutego 2018 #18 Opublikowano 1 Lutego 2018 56 minut temu, Conradian napisał: Mam pytanie co do modułów led samsung.Które są lepsze 10000k na diodach 5630 czy 11000k na diodach 5730,jaka jest różnica między nimi? Witaj! Na początku przepraszam że nie odpisałem tobie na priv... Moim zdaniem moduły 11000K na diodach 5730 będą wydobywały więcej niebieskiej poświaty ale ogólnie porównując ich do modułów 10000K na diodach 5630 nie zauważysz różnicy bo jedne jak i drugie taką poświatę dają... Ja u siebie posiadam takie moduły 11000K tylko o mocy 1,44W i taką poświatę wcześniej zauważałem ale myślę że kwestią odpowiedniego wysterowania na sterowniku LedDimmerPro można to po części zlikwidować co moim zdaniem się udało uzyskać w odpowiednim ustawieniu. http://ledstudio.com.pl/product-pol-601-Modul-LED-4-SMD5630-SAMSUNG-GOQ-2-16W-DC12V-IP68-Zimny-11000K.html 1 minutę temu, Andrzej282 napisał: Witam. Podepnę się pod ten temat odnośnie rozmieszczenia modłów le i Rgb na pokrywie i zapytam które rozmieszczenie jest lepsze : 1. moduł biały w jednym ciagu i obok rgb 2. Tak jak na zdjęciu wyżej u Darkon ułożenie naprzemienne . dzięki Osobiście dałbym naprzemiennie.
Conradian Opublikowano 2 Lutego 2018 #19 Opublikowano 2 Lutego 2018 22 godziny temu, egon44 napisał: Witaj! Na początku przepraszam że nie odpisałem tobie na priv... Moim zdaniem moduły 11000K na diodach 5730 będą wydobywały więcej niebieskiej poświaty ale ogólnie porównując ich do modułów 10000K na diodach 5630 nie zauważysz różnicy bo jedne jak i drugie taką poświatę dają... Ja u siebie posiadam takie moduły 11000K tylko o mocy 1,44W i taką poświatę wcześniej zauważałem ale myślę że kwestią odpowiedniego wysterowania na sterowniku LedDimmerPro można to po części zlikwidować co moim zdaniem się udało uzyskać w odpowiednim ustawieniu. http://ledstudio.com.pl/product-pol-601-Modul-LED-4-SMD5630-SAMSUNG-GOQ-2-16W-DC12V-IP68-Zimny-11000K.html Spoko,nie ma problemu.Nie zawsze ma się czas :-)Jutro będę próbował zamontować i uruchomić oświetlenie.Pytałem o różnice w modułach,z tego względu że zamówiłem 11000k a otrzymałem 10000k ale Pan z Perfektmarket zapewnił mnie,że dużej różnicy nie będzie,a jeśli nie będę zadowolony to zwróci koszty nawet po zamontowaniu.Mam nadzieje że będę zadowolony z zakupu modułów no i oczywiście sterownika od Palabras.Jaka wysokość modułów od lustra wody będzie dobra,około 4 cm nie będzie za mało?
egon44 Opublikowano 2 Lutego 2018 #20 Opublikowano 2 Lutego 2018 Godzinę temu, Conradian napisał: Jaka wysokość modułów od lustra wody będzie dobra,około 4 cm nie będzie za mało? Wiesz zamontuj moduły po prostu pod pokrywą tak jak rozmawialiśmy na priv... Będzie ok
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się