Skocz do zawartości

Moduły LED .


Mariovw

Rekomendowane odpowiedzi

ja polecę 10000K jak niedługo będę miał takowe, już czekają na montaż, na dniach się pochwalę, RGB miałem i gdybym miał mieć to ponownie to bym nie stosował wcale, zbędny bajer, ryby przy naturalnych barwach ledów wyglądają najbardziej naturalnie, kolory dobre są ale do morszczaków, a nie biotopu Malawi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mariovw napisał:

Moduły led zimne zastosowac 11000 K czy wystarczy 6500K?

W moim temacie masz podane wszystko na tacy.

Większość osób poleca i używa właśnie modułów białych zimnych 11000K w parze z modułami RGB.Osobiście również polecam tobie to samo ;) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduły przyszły. No o jak mam je rozmieścić na belce?.Pomocy . 6 zimnych białych 10000 K i RGB sztuk 14.

W dniu 9.01.2018 o 16:53, Mariovw napisał:

Witam czy może mi ktoś doradzić jak zbudować zestaw na madulach LED RGB do akwarium 152 l.(ile modułów jaki sterownik )

 

15157670495321086938425.jpg

Jak to połączyć?

Moduły białe zimne 6 sztuk RGB 14sztuk jak rozmieszczenie? pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co od razu krzyk - pomocy

Weż podłącz zasilacz do sieci - powinna dioda zielona w nim świecić

na drugim końcu zasilacz ma wtyk   - w środku jest( plus + )  a na zewnątrz minus - .

z  diod białych kabelek czerwony odizoluj i wsadz do środa okrągłego wtyku a białym dotknij do zewnętrznego minusa - powinno zaświecić.

To samo teraz z RGB - biały kabelek do środka a pozostałe 3 do minusa - i ma świecić .

co tam leży na stole więcej na fotce nie widać.

Klej 2 RGB a pomiędzy nimi biały jak chcesz . Jak przykleisz wszystko po środku to boki będą zaciemnione , jak równo po całej długości baniaka to będzie równo w baniaku świeciło .

Nie wiem czy masz sterownik czy jakiś wyłącznik - rzuciłeś wszystko na kupę i teraz krzyczysz pomocy.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mariovw napisał:

Jak to połączyć?

Wygląda na to że jednak nie czytałeś mojego tematu skoro nie wiesz jak masz podłączyć moduły do sterownika ;) .Wklejam część którą tam napisałem. 

Podpięcie kabli z modułów białych+RGB do sterownika-

K1-Red(czerwony)

K2-Green(zielony)

K3-Blue(niebieski)

K4-Biały kabel z modułu białego

Biały kabel z RGB do + (obok kanału K1) i to samo dotyczy czerwonego kabla z białego modułu...

Zasilacz wiadomo tam gdzie + i - z zasilania na sterowniku...

Druga sprawa to mam pytanko czemu zakupiłeś większą ilość modułów RGB a tylko 6szt białych modułów?

Edytowane przez egon44
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.