eljot Opublikowano 28 Marca 2017 #11 Opublikowano 28 Marca 2017 44 minuty temu, Ceasar napisał: wymieniłem wszystko na green Stone Czyli na zielony serpentynit
Ceasar Opublikowano 28 Marca 2017 Autor #12 Opublikowano 28 Marca 2017 Dokładnie ale jak wypowiedział em ta nazwę to było nie to green stone ale jak dla mnie mega mi się podoba
egon44 Opublikowano 28 Marca 2017 #13 Opublikowano 28 Marca 2017 Dnia 21.03.2017 o 09:46, Ceasar napisał: Godzinę temu, Ceasar napisał: No teraz jest o niebo lepiej z aranżacją Godzinę temu, Ceasar napisał: Do tego są już mieszkańcy mojego zbiornika Soulosi 1+3 Acei 4 szt zoboczymy co z tego wyjdzie Jeszcze myślę o 4 Demasoni Acei nie nadaje się do tego litrażu(wymiarów zbiornika) ... Demasoni też odpada z uwagi na podobieństwo kolorystyczne do samca saulosi a to nie wróży nic dobrego... Radzę dokładnie poczytać o obsadach do tego litrażu w tym dziale http://forum.klub-malawi.pl/forum/24-obsada-akwarium-z-pyszczakami/ Z mojej strony przepraszam za OT...
szkodnik666 Opublikowano 30 Marca 2017 #14 Opublikowano 30 Marca 2017 Teraz gites . Dałbym jakiś wysoki kamlot żeby zasłonić trochę mechanika . Acei jak wyrosną swoją wielkością przytłoczą zbiornik , dałbym coś mniejszego np rdzawego w odmianie red lub klasycznej.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się