Ceasar Opublikowano 21 Marca 2017 #1 Opublikowano 21 Marca 2017 Witam wszystkich klubowiczów Posiadam zbiornik klasyczny 200l 100cm długość i 40 szerokość dna wsumie to jak na malawi dość mało.. Dwa filtry mechaniczny aquael turbo 1000 i jbl e901 biolog który chwilowo ma awarie bo uszczelka postanowiła się zepsuć wiec tylko śmiga wewnętrzny narazie. Oświetlenie 30w power glo Piasek z castorama i lupki gnejsowe Anubias i kryptokorynq karbowana pewnie jeszcze wrzucę nurzanica Co do obsady to musze się poradzić czy jeden duży harem czy dwa gatunki 1+3-4 to jest moje pytanie I wiem po lewej jest pusto pracuje nad tym niedługo odwiedze skup kruszywa
jaras Opublikowano 21 Marca 2017 #2 Opublikowano 21 Marca 2017 Witaj na forum. Co do roślin to pewnie szybko je wywalisz. Masz trochę za mało kryjówek jak na Mbunę- należało by dołożyć kilka mniejszych kamieni aby powstały z nich jakieś groty. Co do obsady to IMHO możesz dać dwa gatunki ale to wyczytasz w dziale z obsadą. Czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj oraz zadawaj pytania
Ceasar Opublikowano 21 Marca 2017 Autor #3 Opublikowano 21 Marca 2017 No zobaczymy co z tymi roślinami będzie co do kamieni to fakt potrzeba paru mały ale nie mam czasu żeby pojechać i cos kupić poza tym mam jeden jeszcze ale większy od tego co jest centralnie ale nie mogę go rozlupac...
egon44 Opublikowano 21 Marca 2017 #4 Opublikowano 21 Marca 2017 Witaj na forum! Jedynie jeśli już będziesz dokładał kamieni to postaraj się jakimś wyższym zasłonić sprzęt(filtr wewnętrzny) żeby nie rzucał się w oczy... No chyba że takie widoki Tobie nie przeszkadzają Resztę pytaj w odpowiednich działach do tego przeznaczonych,bo w tym się tylko przedstawiamy... Powodzenia
Ceasar Opublikowano 21 Marca 2017 Autor #5 Opublikowano 21 Marca 2017 no fakt cos pomysle nad tym zakryciem a co do pytan to na odpowiednich dzialach
szkodnik666 Opublikowano 26 Marca 2017 #6 Opublikowano 26 Marca 2017 Roslin bym tak szybko nie skreślal. jak sadzilem to miałem dokładnie tyle samo co u ciebie, a teraz sam widzisz. Kamieni więcej zdecydowanie
Robson79 Opublikowano 26 Marca 2017 #8 Opublikowano 26 Marca 2017 (edytowane) Zdecydowanie teraz lepiej wygląda... Powodzenia Edytowane 26 Marca 2017 przez Robson79
Ceasar Opublikowano 26 Marca 2017 Autor #9 Opublikowano 26 Marca 2017 Szkodnik ładnie to tak się chwalić ale teraz serio właśnie coś w tym stylu jak twoje akwarium chce stworzyć lupki które są mam je z kiedyś tam i dlatego tak mało jest ich ale spokojnie ten wtorek i zakupie ich więcej i zacznę tworzyć Co do mojej kryptokoryny to lubię ją i chce żeby została wiem ze nawet w wisile by rosła wiec kwestia czas zanim odbije pięknie.
Ceasar Opublikowano 28 Marca 2017 Autor #10 Opublikowano 28 Marca 2017 Mała aktualizacja zbiornika pojechałem dokupić kamienie ale pokusa była silna i wymieniłem wszystko na green Stone jak twierdziła pani która była bardzo ciężko myśląc Do tego są już mieszkańcy mojego zbiornika Soulosi 1+3 Acei 4 szt zoboczymy co z tego wyjdzie Jeszcze myślę o 4 Demasoni
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się