egon44 Opublikowano 16 Kwietnia 2017 #21 Opublikowano 16 Kwietnia 2017 28 minut temu, freekon napisał: Po 2 dniowej dłuższej obserwacji powoli dochodzę do zdania że połowa moich żółtków to samce. Nie wiadomo czy się cieszyć czy przeklinać ? Masz młode ryby więc nie do końca jest pewne że masz same samce Tylko cierpliwość akwarysty Tobie została
freekon Opublikowano 16 Kwietnia 2017 Autor #22 Opublikowano 16 Kwietnia 2017 Mam jeszcze 6 innych szkiełek więc cierpliwość się rozkłada na części ?
freekon Opublikowano 19 Kwietnia 2017 Autor #23 Opublikowano 19 Kwietnia 2017 kolejna sesja, chyba pojawił się pierwszy kandydat na samca 1
Turin Opublikowano 23 Kwietnia 2017 #24 Opublikowano 23 Kwietnia 2017 Mam jednego dorosłego około 9-10 cm, nawet nie jest wybarwiony na niebiesko a i tak pięknie wygląda, i jest alfa całego zbiornika. Jak urosną chętnie zobaczę zdjęcia obsady:)
freekon Opublikowano 28 Października 2017 Autor #25 Opublikowano 28 Października 2017 Na dzień dzisiejszy tak wygląda samiec alfa 1
Pleziorro Opublikowano 28 Października 2017 #26 Opublikowano 28 Października 2017 Chyba sinice Ci zaczynają kwitnąć na tym żwirku.
egon44 Opublikowano 28 Października 2017 #27 Opublikowano 28 Października 2017 @freekon samiec prezentuję się naprawdę obiecująco... Można wiedzieć gdzie go zakupiłeś?
freekon Opublikowano 29 Października 2017 Autor #28 Opublikowano 29 Października 2017 Niestety słonko świeci z okna dachowego i trochę wychodzi na żwirku, rybki od pielęgnice afrykańskie z Żor. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się