egon44 Opublikowano 9 Kwietnia 2017 #11 Opublikowano 9 Kwietnia 2017 Jestem ciekaw jak będą wyglądały samce saulosi jak dorosną... Kurde ale masz wysyp okrzemka na piasku...
freekon Opublikowano 9 Kwietnia 2017 Autor #12 Opublikowano 9 Kwietnia 2017 No zobaczymy co pokaże ta niemiecka krew hehe
Turin Opublikowano 12 Kwietnia 2017 #13 Opublikowano 12 Kwietnia 2017 Akwarium prezentuje się ladnie, planujesz używać pokarmu wybarwiajacego jako dodatek do diety? Opisz więcej akwarium: wymiary, sprzęt:)
freekon Opublikowano 13 Kwietnia 2017 Autor #14 Opublikowano 13 Kwietnia 2017 (edytowane) Dnia 12.04.2017 o 11:50, Turin napisał: Akwarium prezentuje się ladnie, planujesz używać pokarmu wybarwiajacego jako dodatek do diety? Opisz więcej akwarium: wymiary, sprzęt:) Z pokarmu to polecany standard Osi spirulina i Osi cichlid flakes urozmaicone tropical 3 alge i tetra min pozostałe po starej obsadzie. Baniak 200l , biolog hw_302 z 2 letnia biologia oraz aquael 1500 oraz oświetlenie na modulach LED i to wsio ? Edytowane 13 Kwietnia 2017 przez freekon
freekon Opublikowano 14 Kwietnia 2017 Autor #15 Opublikowano 14 Kwietnia 2017 Popołudniowa sesja fonem
egon44 Opublikowano 14 Kwietnia 2017 #16 Opublikowano 14 Kwietnia 2017 Zrób fotki centralnie z frontu akwarium
freekon Opublikowano 14 Kwietnia 2017 Autor #17 Opublikowano 14 Kwietnia 2017 Godzinę temu, egon44 napisał: Zrób fotki centralnie z frontu akwarium Jak wymyślę sposób bo z frontu to najbardziej widać mnie odbijające go się w szybie, jak wygrzebię zapomniany aparat to coś pocykam
Andrzej Głuszyca Opublikowano 14 Kwietnia 2017 #18 Opublikowano 14 Kwietnia 2017 1 minutę temu, freekon napisał: Jak wymyślę sposób bo z frontu to najbardziej widać mnie odbijające go się w szybie, ...nie ma co wymyślać:) Poczekaj jak się ściemni , zasłoń okna, wyłącz światło w pokoju ,wyłącz TV aby nie świecił czy też monitor i kombinuj wtedy 1
freekon Opublikowano 14 Kwietnia 2017 Autor #19 Opublikowano 14 Kwietnia 2017 Godzinę temu, AndrzejWalb napisał: ...nie ma co wymyślać:) Poczekaj jak się ściemni , zasłoń okna, wyłącz światło w pokoju ,wyłącz TV aby nie świecił czy też monitor i kombinuj wtedy Po ciemku to ja się boję ??
freekon Opublikowano 16 Kwietnia 2017 Autor #20 Opublikowano 16 Kwietnia 2017 Po 2 dniowej dłuższej obserwacji powoli dochodzę do zdania że połowa moich żółtków to samce. Nie wiadomo czy się cieszyć czy przeklinać ?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się