Kubeq Opublikowano 19 Czerwca 2017 #21 Opublikowano 19 Czerwca 2017 2 minuty temu, Deadi napisał: Aktualny stan na wideo A gdzie to video ??
Deadi Opublikowano 19 Czerwca 2017 Autor #22 Opublikowano 19 Czerwca 2017 Już sekundka, bo mały falstart
Deadi Opublikowano 1 Października 2017 Autor #24 Opublikowano 1 Października 2017 Mała aktualizacja 5
Masterjam Opublikowano 19 Października 2017 #25 Opublikowano 19 Października 2017 (edytowane) Ja widzę u siebie dokładnie taki sam baniaczek, dla mnie początkującego jest genialny i film oglądam już trzeci raz , mam pytanie czy szafkę pod akwarium wykonałeś sam czy kupiona gotowa ? czytam wszystko po kolei i jestem trochę przerażony jakie wagi osiągają akwaria powyżej 700 litrów. Ja osobiście boję się takich dużych ze względu na katastrofę zalania mieszkania i decyzją zarządu rodziny max to właśnie około 300L . Świetna robota P.S : Dałbyś radę podesłać na moje PW listę osprzętu , chciałbym oszacować koszty Edytowane 19 Października 2017 przez Masterjam 1
Deadi Opublikowano 29 Października 2017 Autor #26 Opublikowano 29 Października 2017 Sorry nie zauważyłem Twojego posta ? dzięki za miłe słowa i jak wrócę do domu to napiszę Ci PW. Nawiasem mówiąc dziś wieczorem również planuje sklecić całkiem przyjemny dla oka film, włącznie z małą bitewką dwóch samcow Hary o panowanie w baniaku ?
Deadi Opublikowano 30 Października 2017 Autor #27 Opublikowano 30 Października 2017 (edytowane) Miłego oglądania Warto obejrzeć całość Edytowane 30 Października 2017 przez Deadi 3
troad Opublikowano 30 Października 2017 #28 Opublikowano 30 Października 2017 Fajne to masz . Kwitnie życie, dużo się dzieje, ryby bardzo śmiałe jak widać, super. Mogę Ci napisać jak Ty, miłego oglądania na co dzień
przemo-h Opublikowano 30 Października 2017 #29 Opublikowano 30 Października 2017 Zbiornik bardzo ładny! Podoba mi się aranż i klimat. Może trochę za bardzo tętni życiem, ale rozmowę w odpowiednim dziale już mieliśmy na ten temat. Ryby jeszcze młode, więc na razie stresu nie ma. Powodzenia!
Deadi Opublikowano 30 Października 2017 Autor #30 Opublikowano 30 Października 2017 2 godziny temu, przemo-h napisał: Zbiornik bardzo ładny! Podoba mi się aranż i klimat. Może trochę za bardzo tętni życiem, ale rozmowę w odpowiednim dziale już mieliśmy na ten temat. Ryby jeszcze młode, więc na razie stresu nie ma. Powodzenia! Docelowo zostanie 1+4 Hongi, 1+4 Red, 5x Hara i 6x Johannii ? A jak z Johannii wyrośnie lipa to zastąpie je saulosi z dobrego źródła ?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się