Panasonic FZ-200
Znaleziony w Lombardzie w stanie sklepowym (przebieg 300 fotek) za 700zł
Chciałem APSC, ale na razie siana mało, więc kombinowałem, no i wykombinowałem
Tak na gorąco to już wiem, że to był znakomity zakup - ustawianie balansu bieli wg skali Kelvina to poezja, do tego stała jasność 2.8 + zdecydowanie lepszy AF to coś czego mi wcześniej brakowało