adi Opublikowano 1 Lutego 2017 Autor #11 Opublikowano 1 Lutego 2017 20 minut temu, piotriola napisał: Przeczytaj przed przywozem tony kamieni całkiem ciekawa koncepcja. ja pracuję w kopalni kamienia więc mam w czym wybierać i z transportem nie ma problemu.
adi Opublikowano 27 Maja 2017 Autor #12 Opublikowano 27 Maja 2017 Dnia 1.02.2017 o 10:05, piotriola napisał: Przeczytaj przed przywozem tony kamieni całkiem ciekawa koncepcja. ja pracuję w kopalni kamienia więc mam w czym wybierać i z transportem nie ma problemu.
adi Opublikowano 27 Maja 2017 Autor #13 Opublikowano 27 Maja 2017 (edytowane) Mała aktualizacja. Zbiornik 150x50x60h front i boki OW tył czrna folia Filtracja narurowa 2x mechanik + 2x biologia keramzyt + seramika sera ok 1,5 l + korpus purolite na pompie IBO 25/40 Falownik Tunze 6045 Grzałka Eheim 300W Podłoże piasek kwarcowy o gradacji 0,8-1,2 Kamienie serpentynit zielony 95 kg ale jak się uda dorwać kilka większych to może trochę dołożę. Oświetlenie moduły samsung 15 zimnych białych + rgb 15 zamówionie jeszcze tylko sterownik muszę zamówić. Pokrywa aluminium. Edytowane 27 Maja 2017 przez adi
deccorativo Opublikowano 28 Maja 2017 #14 Opublikowano 28 Maja 2017 Mnie siępodoba choć dałbym ze dwa wyższe kamienie ale i tak super
egon44 Opublikowano 28 Maja 2017 #15 Opublikowano 28 Maja 2017 Aranż ciekawy ale tak jak Henryk jestem tego samego zdania żeby dołożyć jakiś większy/wyższy kamol
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się