Bezprym Opublikowano 1 Marca 2017 #31 Opublikowano 1 Marca 2017 Turbo 2000 też mbie rozczarował jeśli chodzi o działanie. Oglądając filmiki na YouTube zaczynam żałować, że nie kupułem Atmana, ten to dmucha. Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
mareckee Opublikowano 1 Marca 2017 #32 Opublikowano 1 Marca 2017 Ja używam aquael 2000 z tym że w akwarium o długości 100cm. I śmiało mogę powiedzieć że na takiej długości świetnie sobie radzi
bartleo Opublikowano 2 Marca 2017 #33 Opublikowano 2 Marca 2017 Witajcie ja w swoim też mam turbo 2000 z gąbką i służy przede wszystkim do usuwania filmu bakteryjnego, ale jestem z niego zadowolony :). Długość akwarium 200 cm i filtr zamontowany tuż pod lustrem wody.
szopa Opublikowano 2 Marca 2017 Autor #34 Opublikowano 2 Marca 2017 Dnia Tuesday, February 28, 2017 o 23:07, TUTENHAMON napisał: Tunze Streamfilter 3163 - to co on nie wciąga do środka zanieczyszczeń??? bo turbo2000 to wczystko zostaje pod filtrem i trzeba odmulać W sumie to wciąga zanieczyszczenia i nawet dobrze tylko trzeba dobrze ustawiać cyrkylacje wody w akwa,ponieważ ten filtr słabo wciągał tą rurką która znajduje się na dole albo ja jestem zbyt wymagający z filtracją??,bardziej przypomina ten filtr komin z sumpa co wlatuje wszystko górą .Plus jest taki że nie wkładasz rąk do akwarium,tylko sobie otwierasz ten komin od góry i masz dostęp do waty albo gąbki.Minus jest taki, jak ta rurka wysunięta jest na maxa to brakuje jakieś 10cm do podłoża i wszystkie odchody pysi przelatują obok. Zostaje mi jeszcze 1 opcja, Filterek który mam w piwnicy: Eheim PowerLine Xl?
szopa Opublikowano 2 Marca 2017 Autor #35 Opublikowano 2 Marca 2017 (edytowane) Taka mała prezentacja Edytowane 2 Marca 2017 przez szopa
szopa Opublikowano 2 Marca 2017 Autor #37 Opublikowano 2 Marca 2017 1 minutę temu, suricade napisał: Nie widać. Poprawione?
TUTENHAMON Opublikowano 7 Marca 2017 #39 Opublikowano 7 Marca 2017 Ja się natomiast zastanawaim nad tym Tunze http://www.akwa-marin.pl/sklep/i/filtr-comline-3166000.361 do tego potrzbna jest pompa , tylko nie wiem czy zamiast naboi można zastosować jaką gąbke lub watę
eljot Opublikowano 7 Marca 2017 #40 Opublikowano 7 Marca 2017 (edytowane) Nie wiem czy tu jest błąd w opisie W składzie: Gotowy do montażu filtr z nabojem z wkładem z waty materiałowej bez pompy. Jeśli nie to czy chcesz kupić puszkę za 500 zł ? Chłopaki od kaseciaków skleją ci nie takie cudo za 5 stów Edytowane 7 Marca 2017 przez eljot
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się