Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Stycznia 2017 #11 Opublikowano 27 Stycznia 2017 Teraz, szopa napisał: Czyli te 2 wysokie cienkie głazy mam dać za ten wielki po prawej tak?i wtedy zrobi się luka na środku akwarium i w te miejsce pod ścianą mam dać te małe tak? ...dokładnie. Ale te dwa cienkie proponowałbym jakoś położyć i zobaczyć jak to będzie wyglądać. I o to dokładnie mi chodziło. Jeżeli je położysz to nie muszą stać na podkładzie...wtedy pysie fajnie je podkopią i będą miały super kryjówki. Możesz dołożyć jeszcze kamieni..
egon44 Opublikowano 27 Stycznia 2017 #12 Opublikowano 27 Stycznia 2017 27 minut temu, AndrzejWalb napisał: Możesz dołożyć jeszcze kamieni.. Nie wiem czy to dobry pomysł przy obsadzie którą posiada kolega(pomijając Acei),no chyba że zmienia ją na mbunę
Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Stycznia 2017 #13 Opublikowano 27 Stycznia 2017 5 minut temu, egon44 napisał: Nie wiem czy to dobry pomysł przy obsadzie którą posiada kolega(pomijając Acei) ...parę małych można.
szopa Opublikowano 27 Stycznia 2017 Autor #14 Opublikowano 27 Stycznia 2017 24 minuty temu, egon44 napisał: no chyba że zmienia ją na mbunę Zmiany obsady nie mam w planach,ale szczerze troche żałuje bo mogłem dać tylko mbune.Ale może kiedyś...?
egon44 Opublikowano 27 Stycznia 2017 #15 Opublikowano 27 Stycznia 2017 Teraz, szopa napisał: Zmiany obsady nie mam w planach,ale szczerze troche żałuje bo mogłem dać tylko mbune.Ale może kiedyś...? Nigdy nie jest za późno na zmiany
Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Stycznia 2017 #16 Opublikowano 27 Stycznia 2017 6 minut temu, szopa napisał: ale szczerze troche żałuje bo mogłem dać tylko mbune.Ale może kiedyś ...sam się przekonasz ,że jeszcze nieraz dokonasz różnych zmian w akwa:) Ale to tylko z korzyścią dla Ciebie:)
szopa Opublikowano 27 Stycznia 2017 Autor #17 Opublikowano 27 Stycznia 2017 9 minut temu, egon44 napisał: Nigdy nie jest za późno na zmiany Może jakieś propozycje w jakim kierunku mam iść? Jaki rodzaj pysi bys proponowal? 7 minut temu, AndrzejWalb napisał: ...sam się przekonasz ,że jeszcze nieraz dokonasz różnych zmian w akwa:) Ale to tylko z korzyścią dla Ciebie:) To napewno,prędko z malawi nie skończę?patrząc na wasze akwa to już bym pozmieniał dużo rzeczy ale jeszcze na to przyjdzie czas?
Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Stycznia 2017 #18 Opublikowano 27 Stycznia 2017 11 minut temu, szopa napisał: To napewno,prędko z malawi nie skończę .....i bardzo dobrze. Jest to jeden z najbardziej prostych w "prowadzeniu" biotopów a dający naprawdę wiele pozytywnych wrażeń:)
grindz0ne Opublikowano 28 Stycznia 2017 #19 Opublikowano 28 Stycznia 2017 Jak oglądam i czytam niektóre posty to dla niektórych nie jest wcale taki prosty
Andrzej Głuszyca Opublikowano 28 Stycznia 2017 #20 Opublikowano 28 Stycznia 2017 Teraz, grindz0ne napisał: Jak oglądam i czytam niektóre posty to dla niektórych nie jest wcale taki prosty ..pozory:)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się