szopa Opublikowano 8 Marca 2017 Autor #41 Opublikowano 8 Marca 2017 4 godziny temu, TUTENHAMON napisał: Ja się natomiast zastanawaim nad tym Tunze http://www.akwa-marin.pl/sklep/i/filtr-comline-3166000.361 do tego potrzbna jest pompa , tylko nie wiem czy zamiast naboi można zastosować jaką gąbke lub watę Witam, ja sobie pare dni temu na ebayu wylicytowalem tunze jet 3005 podobno daje czadu myślę że dzisiaj to dostanę i będę mógł złożyć relacje jak się sprawuje.A co do twojego filtra nad którym się zastanawiasz,można dać wate ponieważ znajduje się kratka nad pompą"która bedziesz musiał dokupic"żeby do niej nic nie wleciało. A pozatym tak jak eljot pisze że za taką cenę masz tylko puszke to wolałbym o wiele kaseciaka i bynajmniej jest to sprawdzony filterek co ma(all in one)?
TUTENHAMON Opublikowano 17 Marca 2017 #42 Opublikowano 17 Marca 2017 a ile ci sięga ta biała rurka pod filtrem bo ja mam 450 litrów wysokość akwarium 60 cm+- piach 5 cm a on ma wysokość 25 cm i boję się że nie mam szans na zaciągnięcie z powierzchni zanieczyszczeń . Tym bardziej że jest też jakiś margines zanurzenia.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się